Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

book
Postępowanie odwoławcze w procesie karnym - u progu nowych wyzwań

W publikacji poruszone zostały kluczowe problemy kontroli odwoławczej w procesie karnym, jakie powstały na tle nowelizacji kodeksu postępowania karnego z lat 2013-2016.

więcej

Autorzy: Sławomir Steinborn (red. naukowy),
Seria:  Monografie
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska - pakiety Stan prawny:  1 listopada 2016 r.
Kod: KAM-2991;pakiet  Ilość w paczce: 0

Realizacja:
Brak tytułu w sprzedaży.

Opis:

W monografii poruszone zostały kluczowe problemy kontroli odwoławczej w procesie karnym, jakie powstały na tle nowelizacji kodeksu postępowania karnego z lat 2013-2016. Szczególny nacisk położono na problematykę postępowania dowodowego w warunkach istotnie zwiększonych możliwości reformatoryjnego orzekania przez sąd odwoławczy, a także na zagadnienia modelowe i zgodność nowych rozwiązań kodeksowych ze standardem konstytucyjnym i strasburskim.
Autorzy - wybitni specjaliści należący do czołówki polskich procesualistów - prowadzą analizy poszczególnych zagadnień zarówno na płaszczyźnie konstytucyjnej i konwencyjnej, jak i w sferze konkretnych problemów kodeksowych. Czytelników zainteresują między innymi rozważania poświęcone pozycji stron postępowania na gruncie nowych rozwiązań oraz tematyce postępowania dowodowego w instancji odwoławczej.
Publikacja jest przeznaczona przede wszystkim dla prawników praktyków - adwokatów, radców prawnych, prokuratorów oraz sędziów. Będzie też przydatnym źródłem wiedzy dla osób zajmujących się naukowo procedurą karną.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-8107-041-6 , Oprawa: twarda , Format: A5 , 440
Rodzaj: monografia , Medium: pakiet
Dział: Prawo karne / Prawo karne procesowe
Kod: KAM-2991;pakiet Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów