Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  


Informatyka prawnicza [EBOOK PDF]

Omówienie teoretycznych i praktycznych zagadnień związanych z informatyką prawniczą i teorią informacji prawnej.

więcej

Autorzy: Grzegorz Wierczyński,
Seria:  Akademicka. Prawo
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska Stan prawny:  1 września 2016 r.
Kod: EBO-1456:W04P01;KAM-0777  Ilość w paczce: 0

Realizacja:
Ebook: Link do pobrania ebooka jest w zamówieniu przy tytule. Kliknij w link, pobierz ebooka i zapisz na swoim urządzeniu.
Cena podstawowa brutto: 0,00 zł.
Twoja cena brutto już od: 69,00 zł.

Opis:

Publikacja zawiera omówienie teoretycznych i praktycznych zagadnień związanych z informatyką prawniczą i teorią informacji prawnej. W pracy zaprezentowano informatykę prawniczą jako współczesną dziedzinę nauki, przedstawiono zasady ogłaszania aktów prawnych, zasady wyszukiwania aktów prawnych i dokumentów wykładni w prawniczych bazach danych oraz zasady tworzenia i wykorzystywania infrastruktury informacyjnej państwa.

W czwartym wydaniu zaktualizowano fragmenty dotyczące funkcjonowania polskich systemów informacji prawnej, zasad ogłaszania aktów normatywnych oraz zasad tworzenia infrastruktury informacyjnej państwa. Ponadto dodano dwa nowe rozdziały. Omówiono w nich źródła, z których korzystają osoby poszukujące informacji o prawie, oraz problematykę usług zaufania i identyfikacji elektronicznej.

Publikacja przeznaczona jest dla studentów prawa i administracji. Zainteresuje prawników praktyków, aplikantów zawodów prawniczych, pracowników administracji publicznej oraz inne osoby, które w pracy zawodowej korzystają ze współczesnych prawniczych baz danych.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-8107-060-7 , Format: Ebook , 416
Rodzaj: podręcznik prawo , Medium: ebook (WKP)
Dział: / Różne
Kod: EBO-1456:W04P01;KAM-0777 Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów