Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

book
Ceny transferowe. Protokół kontroli

Publikacja w praktyczny i przystępny sposób przedstawia przenikanie się dyscypliny cen transferowych z szeroko rozumianym opodatkowaniem działalności przedsiębiorcy.

więcej


Seria:  Prawo w praktyce
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska Stan prawny:  15 września 2016 r.
z uwzględnieniem zmian w zakresie obowiązku dokumentacyjnego wchodzących w życie od 1 stycznia 2017 r.

Kod: KAM-3068;pakiet  Ilość w paczce: 0

Realizacja:
Brak tytułu w sprzedaży.

Opis:

Publikacja w praktyczny i przystępny sposób przedstawia przenikanie się dyscypliny cen transferowych z szeroko rozumianym opodatkowaniem działalności przedsiębiorcy. Autorzy przybliżają proces analityczny towarzyszący procedurze kontroli cen transferowych, jako przykład spójnej logicznie i uniwersalnej metody badania warunków transakcji. Na uwagę zasługują również zaprezentowane w pracy metodologie tworzenia i rewizji analiz porównawczych (benchmarków).

Opracowanie przypomina swoją formą oraz językiem protokół kontroli podatkowej, który dodatkowo został opatrzony przez autorów praktycznymi komentarzami i uwagami.

Książka skierowana jest przede wszystkim do praktyków zajmujących się w codziennej pracy zagadnieniem cen transferowych – radców prawnych, sędziów, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, pracowników administracji skarbowej i podatkowej, księgowych oraz dyrektorów finansowych pracujących w podmiotach powiązanych z kapitałem zagranicznym, w których zazwyczaj stosowane są ceny transferowe. Będzie cennym źródłem wiedzy dla wykładowców akademickich zajmujących się tematyką cen transferowych oraz optymalizacji podatkowej, a także studentów chcących poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną o praktyczne aspekty postępowań z tego zakresu.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-8092-812-1 , Oprawa: miękka , Format: A5 , 192
Rodzaj: opracowanie , Medium: książki (WKP)
Dział: Prawo podatkowe, finanse i rachunkowość / Postępowanie podatkowe
Kod: KAM-3068;pakiet Miejsce wydania: Warszawa