Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

book
Terminowe umowy o pracę po zmianach

W publikacji zamieszczono między innymim odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące interpretacji nowych przepisów. Autorzy omawiają konkretne stany faktyczne i wskazują sposoby rozwiązania problemów.

więcej

Autorzy: Monika Latos-Miłkowska, Agata Kamińska, Joanna Kaleta, Barbara Tomaszewska, Magdalena Stojek-Siwińska, Jarosław Masłowski, Michalina Sobczak, Paulina Zawadzka-Filipczyk,
Seria:  Poradniki Kadrowe
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska Stan prawny:  22 lutego 2016 r.
Kod: KAM-2808:W01P01  Ilość w paczce: 100

Realizacja:
Towar chwilowo niedostępny.

Opis:

Wyjątkowo praktyczny poradnik przygotowany z myślą o kadrowych i pracownikach HR. Tematyka książki została starannie dobrana z uwagi na jej aktualność i użyteczność w codziennej pracy. W publikacji w sposób przystępny i kompletny omówiono zasady stosowania znowelizowanych ustawą z dnia 25 czerwca 2015 r. o zmianie ustawy - Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 1220) przepisów kodeksu pracy, które w zasadniczy sposób zmieniają zasady zawierania oraz wypowiadania umów o pracę na czas określony. Wyjaśniono, jak zawierać umowy terminowe po dniu 22 lutego 2016 r., kiedy to nowe przepisy wejdą w życie. Przybliżone zostały również zagadnienia dotyczące okresów wypowiedzenia umowy o pracę na czas określony, uzależnionych od okresu pracy u danego pracodawcy, jak w przypadku umów o pracę na czas nieokreślony. Autorzy przedstawiają również inne zmiany wprowadzone przedmiotową nowelizacją, dotyczące m.in.:

  • o ograniczenia rodzajów umów o pracę,
  • o zwolnienia pracowników z obowiązku świadczenia pracy w okresie wypowiedzenia.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-9579-3 , Oprawa: miękka , Format: A5 , 176
Rodzaj: poradnik , Medium: książki (WKP)
Dział: Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych / Prawo pracy
Kod: KAM-2808:W01P01 Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów