Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  


Samorząd Terytorialny - PRENUMERATA - Lex Reader

Prenumerata w aplikacji LexReader


Nowa forma dostępu do dotychczasowej dobrze znanej treści czasopisma Samorząd Terytorialny. Od teraz czasopismo dostępne w bezpłatnej aplikacji LEX Reader

więcej


Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska
Kod: ABC-5504;Lex Reader  Ilość w paczce: 0

Realizacja:
Cena podstawowa brutto: 0,00 zł.
Twoja cena brutto już od: 600,73 zł.

Opis:

"Samorząd Terytorialny" jest miesięcznikiem o profilu naukowym i profesjonalnym, wydawanym od 1991 r.
Zajmuje się różnymi aspektami decentralizacji terytorialnej i w tym kontekście - problemami ustroju administracyjnego państwa oraz działalności władz lokalnych i regionalnych. Analizuje problemy prawne i ustawodawcze z takich zakresów, jak m.in. zagadnienia ogólne i ustrojowe administracji publicznej, demokracja lokalna i regionalna - prawo wyborcze, finanse samorządowe, podatki, pomoc publiczna, zamówienia publiczne, mienie komunalne i gospodarka samorządu terytorialnego, kadry w administracji samorządowej i zarządzanie w samorządzie, partycypacja obywatelska w samorządowych procesach decyzyjnych, planowanie, rozwój lokalny i regionalny, postępowanie administracyjne, sądowa kontrola decyzji administracyjnych i sądowa kontrola administracji czy promocja samorządu terytorialnego - marketing, wizerunek, marka.
Od 2004 roku pismo organizuje doroczny konkurs na najlepsze rozprawy doktorskie, prace magisterskie i licencjackie dotyczące ustroju i działalności samorządu terytorialnego, który od 2014 r. nosi nazwę Konkursu im. Prof. Michała Kuleszy.

Szczegóły towaru


ISSN: 0867-4973 , Format: Aplikacja LEX Reader
Rodzaj: czasopisma samorządowe , Medium: czasopismo WK
Dział: Prawo administracyjne i publiczne / Samorząd terytorialny
Kod: ABC-5504;Lex Reader Miejsce wydania: Warszawa