Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  


Przed Szkołą. Poradnik Dyrektora Przedszkola - PRENUMERATA - Lex Reader

Prenumerata w aplikacji LexReader


Nowa forma dostępu do dotychczasowej dobrze znanej treści czasopisma Przed Szkołą. Od teraz czasopismo dostępne w bezpłatnej aplikacji LEX Reader

więcej


Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska
Kod: ABC-5505;Lex Reader  Ilość w paczce: 100

Realizacja:
Cena podstawowa brutto: 0,00 zł.
Twoja cena brutto już od: 79,21 zł.

Opis:

PRZED SZKOŁĄ. Poradnik Dyrektora Przedszkola. Kwartalnik dedykowany osobom zajmującym się edukacją elementarną. Redaktorem prowadzącym jest Ewa Brańska. W dotychczasowych numerach "Przed Szkołą" znalazły się między innymi takie tematy jak: nowa podstawa programowa - nowe programy wychowania przedszkolnego, procedura dopuszczania do użytku programów wychowania przedszkolnego, kierunki zmian w organizacji i zasadach udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w przedszkolach, ewaluacja zewnętrzna i wewnętrzna w przedszkolu, sprawowanie nadzoru pedagogicznego w przedszkolu, jak być powinno czyli potyczki z nadzorem.

Polecamy praktyczny segregator
INFORMACJE O PRENUMERACIE:

  • Prosimy o wpisywanie w UWAGACH ZAMÓWIENIA:
    - od którego miesiąca lub od którego numeru czasopisma rozpoczyna się bieg prenumeraty (w przypadku, gdyby miał obejmować inny okres niż od stycznia do grudnia 2012 ).
  • Należność za prenumeratę jest płatna przelewem w ciągu 7 dni od otrzymania faktury pro forma.
  • Prenumerata ma charakter bezterminowy i jest odnawialna automatycznie w pierwszym dniu kolejnego okresu prenumeraty. Niepowiadomienie Wydawcy o rezygnacji w terminie 1 miesiąca przed upływem okresu prenumeraty spowoduje jej automatyczne przedłużenie na następne okresy. Klient ma prawo zrezygnować z prenumeraty z zachowaniem jednomiesięcznego okresu jej wypowiedzenia.


Sprawdź przydatność czasopisma w swojej pracy!

Szczegóły towaru


, Format: Aplikacja LEX Reader
Rodzaj: czasopisma oświata i zarządzanie , Medium: czasopismo WK
Dział: Oświata / Organizacja szkolnictwa / Przedszkola
Kod: ABC-5505;Lex Reader Miejsce wydania: Warszawa