Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

book
Partnerstwo publiczno-prywatne w szpitalach

Praktyczny i wszechstronny przewodnik przedstawia modele partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) możliwe do zastosowania w szpitalnictwie...

więcej

Autorzy: Irena Herbst, Lilianna Bogusz, Jolanta Kalecińska-Rossi, Alina Sarnacka,
Seria:  Poradniki ABC
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska - pakiety Stan prawny:  1.07.2014 r.
Kod: ABC-0753;pakiet  Ilość w paczce: 100

Realizacja:
Towar chwilowo niedostępny.

Opis:

Książka przedstawia modele partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) możliwe do zastosowania w szpitalnictwie oraz szczegółowy opis przygotowania transakcji, wyboru potencjalnego partnera prywatnego oraz umowy o PPP. Ten praktyczny i wszechstronny przewodnik ma na celu ułatwienie wyboru formuły realizacji budowy bądź rozbudowy szpitala (PPP vs. inne formy finansowania inwestycji), w przypadku zaś decyzji o PPP pomaga wybrać rozwiązanie najlepsze z punktu widzenia interesu publicznego, które jest jednocześnie wykonalne i możliwe do sfinansowania.

Autorki przedstawiły także zagadnienia dotyczące wpływu PPP na budżet podmiotu publicznego i aktualne uregulowania prawne. Na szczególną uwagę zasługuje obszerne potraktowanie kwestii wpływu transakcji PPP na zadłużenie podmiotu publicznego.

Adresaci:
Publikacja skierowana jest do władz samorządowych, pracowników jednostek samorządu terytorialnego i administracji publicznej odpowiedzialnych za inwestycje, rozwój, ochronę zdrowia i zarządzanie finansami, a także przedstawicieli administracji rządowej z resortu zdrowia, finansów i infrastruktury, przedstawicieli wyższych uczelni medycznych odpowiedzialnych za inwestycje, menedżerów placówek opieki zdrowotnej oraz potencjalnych partnerów prywatnych.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-3363-4 , Oprawa: miękka , Format: B5 (176 x 250 mm) , 168
Rodzaj: poradnik , Medium: pakiet
Dział: Ochrona zdrowia / Finanse w ochronie zdrowia
Kod: ABC-0753;pakiet Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów