Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

book

Autorzy: Konrad Raczkowski,
Seria:  Monografie ekonomiczne
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska
Kod: OFE-0906:W01P01  Ilość w paczce: 100

Realizacja:
Towar chwilowo niedostępny.

Opis:

Prezentowana książka jest pierwszą na polskim rynku wydawniczym publikacją, która omawia obrót gospodarczy w kategoriach bezpieczeństwa w kontekście ekonomii, prawa oraz zarządzania. Pozwala zrozumieć, czym są zagrożenia systemu gospodarczego, jak się przed nimi zabezpieczać, prawidłowo oceniać, a w konsekwencji stabilizować obrót gospodarczy.

Adresaci:
Publikacja będzie znakomitym źródłem wiedzy przede wszystkim dla przedsiębiorców i organów władzy. Zainteresuje również studentów wydziałów ekonomii.

"Bezpieczeństwo obrotu gospodarczego w warunkach niestabilnego, turbulentnego otoczenia jest niezwykle ważne nie tylko z punktu widzenia poszczególnych podmiotów gospodarczych (wymiar mikroekonomiczny), ale również w wymiarze mezoekonomicznym (perspektywa branż i regionów) i makroekonomicznym (interes gospodarki narodowej jako całości), czy wreszcie w perspektywie globalnej (bezpieczeństwo wymiany międzynarodowej). W tym kontekście należy powitać z uznaniem jako cenną inicjatywę wydawniczą zwartą, jednotomową publikację pod redakcją prof. Konrada Raczkowskiego pt. Bezpieczeństwo ekonomiczne obrotu gospodarczego. Jest to pionierska próba przerzucenia pomostów między różnymi dyscyplinami i poszukiwania nowych ujęć metodologicznych w analizie złożonej i wielowątkowej problematyki bezpieczeństwa obrotu gospodarczego. Już z tego powodu książka powinna zainteresować czytelników interesujących się tą problematyką".

dr hab. prof. SGH Bogdan MrózSzczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-3246-0 , Oprawa: twarda , Format: A5 (148 × 210 mm) , 932
Rodzaj: monografia , Medium: książki (WKP)
Dział: Ekonomia / Ekonomia
Kod: OFE-0906:W01P01 Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów