Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

book

Autorzy: Jolanta Chluska,
Seria:  Poradniki ABC
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska
Kod: ABC-0752:W01P01  Ilość w paczce: 100

Realizacja:
Towar chwilowo niedostępny.

Opis:

Publikacja prezentuje podstawowe obszary rachunkowości podmiotów leczniczych - samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej oraz jednostek budżetowych. System rachunkowości podmiotów leczniczych ukazany został w sposób problemowy, poczynając od podstawowych pojęć, istoty, funkcji i zadań rachunkowości, poprzez zagadnienia szczegółowe, na sprawozdawczości finansowej i budżetowej kończąc. W książce przedstawiono także uwarunkowania rachunkowości wynikające z przynależności podmiotów leczniczych do sektora publicznego.

Książka została wzbogacona o liczne przykłady ilustrujące wybrane problemy, tabele, schematy księgowań oraz tabele dekretacyjne, które w sposób przystępny i jasny prezentują zasady funkcjonowania rachunkowości podmiotów leczniczych.

Adresaci:
Publikacja przeznaczona jest dla księgowych oraz menedżerów zatrudnionych w podmiotach leczniczych, a także studentów oraz wszystkich zainteresowanych omawianą tematyką.

"W pracy dostrzegam nie tylko duży zakres wiedzy autorki z zakresu teorii rachunkowości, ale także dobrą znajomość specyficznych problemów rachunkowości podmiotów leczniczych. Autorka jest specjalistą z zakresu rachunkowości podmiotów leczniczych, o czym świadczą Jej liczne opracowania z tego zakresu - rozprawa habilitacyjna, artykuły naukowe i opracowania eksperckie".

Prof. dr hab. Wiktor Gabrusewicz


Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-4586-6 , Oprawa: miękka , Format: A5 (148 × 210 mm) , 292
Rodzaj: poradnik , Medium: książki (WKP)
Dział: Ochrona zdrowia / Marketing i zarządzanie w ochronie zdrowia
Kod: ABC-0752:W01P01 Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów