Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

book

Autorzy: Anna Drywa,
Seria:  Biblioteka Przeglądu Podatkowego
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska Stan prawny:  31.07.2013 r.
Kod: KAM-2339:W01P01  Ilość w paczce: 100

Realizacja:
Towar chwilowo niedostępny.

Opis:

Publikacja stanowi pierwsze w polskiej literaturze prawa podatkowego monograficzne opracowanie problematyki odpowiedzialności odszkodowawczej władzy publicznej związanej z wydaniem niezgodnej z prawem decyzji podatkowej.

W pracy dokonano analizy sytuacji prawnej podatnika, omówiono przesłanki oraz procedurę uzyskania odszkodowania związanego z wydaniem niezgodnej z prawem decyzji podatkowej. Opracowanie ukazuje wieloaspektowość tej procedury, ponadto wskazane zostały problemy, z jakimi podatnik musi się zmierzyć, dochodząc odszkodowania. Wnioski udokumentowano poglądami doktryny oraz judykatury.

Adresaci:
Publikacja adresowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców i ich pełnomocników, doradców podatkowych i radców prawnych, zainteresuje również pracowników organów podatkowych, sędziów oraz przedstawicieli nauki.

"Recenzowana praca pod względem merytorycznym zasługuje na wysoką ocenę, a z zawartymi w niej cennymi uwagami i wnioskami Autorki należy się w pełni zgodzić. W wielu przypadkach wskazują one na nowatorstwo oraz samodzielność myślenia, doskonałe przygotowanie, znajomość omawianej problematyki i wysokie kompetencje merytoryczne".

Dr hab. J. Glumińska-Pawlic, prof. UŚ


Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-4542-2 , Oprawa: twarda , Format: B6 (125 x 176 mm) , 316
Rodzaj: monografia , Medium: książki (WKP)
Dział: Prawo podatkowe, finanse i rachunkowość / Prawo podatkowe
Kod: KAM-2339:W01P01 Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów