Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

book

Autorzy: Piotr Gąsiorek,
Seria:  Prawo oświatowe w pytaniach i odpowiedziach
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska Stan prawny:  1.07.2013 r.
Kod: ABC-0769:W01P01  Ilość w paczce: 100

Realizacja:
Towar chwilowo niedostępny.

Opis:

W książce szczegółowo przedstawiono zasady rozwiązywania stosunku pracy z nauczycielem, uwzględniając aktualne przepisy prawne, orzecznictwo Sądu Najwyższego oraz sądów administracyjnych, a także poglądy doktryny prawa.

Przyjęta forma pytań i odpowiedzi pozwoliła na szczegółowe przeanalizowanie kilkudziesięciu najczęściej pojawiających się wątpliwości dotyczących rozwiązania stosunku pracy z nauczycielem.

Korzystanie z publikacji umożliwi:

  • dyrektorom przedszkoli, szkół i placówek oświatowych podejmującym decyzje w sprawie rozwiązania stosunku pracy z nauczycielem uniknięcie błędów skutkujących naruszeniem praw pracownika - nauczyciela,
  • pracownikom organów prowadzących placówki edukacyjne skuteczne kontrolowanie działań dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w zakresie rozwiązywania stosunku pracy z nauczycielami,
  • nauczycielom ocenę, czy decyzje w sprawie rozwiązania z nimi stosunku pracy zostały podjęte zgodnie z prawem.
Książki z serii Prawo oświatowe w pytaniach i odpowiedziach przedstawiają najczęstsze problemy prawne zgłaszane przez użytkowników serwisu Prawo Oświatowe/ ABC, prowadzonego przez wydawnictwo Wolters Kluwer. Odpowiedzi udzielane przez specjalistów są bogatym źródłem praktycznej wiedzy prawnej, ułatwiają działanie i podejmowanie decyzji tym, którzy znaleźli się w podobnych sytuacjach.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-4415-9 , Oprawa: miękka , Format: A5 (148 × 210 mm) , 336
Rodzaj: opracowanie , Medium: książki (WKP)
Dział: Oświata / Prawo w oświacie
Kod: ABC-0769:W01P01 Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów