Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  Autorzy: Eliza Maniewska,
Seria:  Monografie
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska - pakiety Stan prawny:  1.06.2013 r.
Kod: KAM-2210;pakiet-el  Ilość w paczce: 100

Realizacja:
Ebook: Link do pobrania ebooka jest w zamówieniu przy tytule. Kliknij w link, pobierz ebooka i zapisz na swoim urządzeniu.
Cena podstawowa brutto: 0,00 zł.
Twoja cena brutto już od: 83,16 zł.

Opis:

Prezentowana książka jest pierwszą na rynku publikacją, która w sposób kompleksowy ujmuje zagadnienia związane z indywidualnym prawem pracownika do informacji. Celem pracy nie jest tylko opis i koncentracja na poszczególnych obowiązkach informacyjnych pracodawcy wobec pracownika, ale analiza systemowa tego zagadnienia. Chodziło o skonstruowanie aparatu pojęciowego służącego do jego opisu oraz wydobycie ogólniejszych prawidłowości, którymi się on rządzi.

Niezależnie od licznych wniosków o charakterze teoretycznoprawnym, opracowanie zawiera również rozbudowane fragmenty o charakterze praktycznym, pomocne każdemu pracodawcy. Omawiana jest tu bowiem treść i zakres obowiązków informacyjnych pracodawcy wobec pracownika, chwila ich powstania, termin wypełnienia oraz metody realizacji.

Adresaci:
Publikacja jest adresowana do pracodawców i pracowników działów HR. Znaczna jej cześć została poświecona sankcjom za naruszenie tytułowych obowiązków, co przekłada się na przydatność także dla sędziów, adwokatów i radców prawnych. Opracowanie zainteresuje również przedstawicieli doktryny prawa pracy.

"(...) książka stanowi oryginalne opracowanie naukowe charakteryzujące się wysokim poziomem merytorycznym i bardzo dobra strona formalna. Jest to cenne źródło wiedzy na temat ważnej części przepisów prawa pracy. Na podkreślenie zasługują również duży wkład własny Autorki oraz jej dobry warsztat badawczy".

Dr hab. Łukasz Pisarczyk, prof. UW


Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-4374-9 , Oprawa: twarda , Format: B6 (125 x 176 mm) , 280
Rodzaj: monografia , Medium: pakiet
Dział: Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych / Prawo pracy
Kod: KAM-2210;pakiet-el Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów