Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  Autorzy: Małgorzata Sieradzka, Marian Zdyb,
Seria:  Praktyczne komentarze LEX
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska - pakiety Stan prawny:  30.04.2013 r.
Kod: KAM-2060;pakiet-el  Ilość w paczce: 100
Planowana data wydania: 9 lipca 2013 r.

Realizacja:
Ebook: Link do pobrania ebooka jest w zamówieniu przy tytule. Kliknij w link, pobierz ebooka i zapisz na swoim urządzeniu.
Cena podstawowa brutto: 0,00 zł.
Twoja cena brutto już od: 150,36 zł.

Opis:

Komentarz do ustawy o swobodzie działalności gospodarczej zawiera kompleksowe omówienie problematyki aktywności gospodarczej. W publikacji przedstawiono najważniejsze aspekty działalności gospodarczej - jej podjęcie, wykonywanie, zawieszenie oraz zakończenie. Omówiono także przepisy prawne dotyczące ograniczeń swobody wykonywania działalności gospodarczej, w tym przepisy prawa Unii Europejskiej. W opracowaniu uwzględniono aktualne orzecznictwo z tego zakresu.

Adresaci:
Publikacja przeznaczona jest dla przedsiębiorców oraz podmiotów świadczących usługi doradcze w sprawach prowadzenia działalności gospodarczej. Zainteresuje także adwokatów i radców prawnych, jak również sędziów sądów gospodarczych.

"Praca zasługuje na szczególne uznanie ponieważ autorzy, dokonując swoich analiz, odpowiadają na pytania o charakterze fundamentalnym. Niewątpliwie kluczowe znaczenie ma tu odpowiedź na pytanie o istotę wolności gospodarczej oraz kształtowanie aksjologicznych podstaw nowego ustroju gospodarczego, a także podjęcie zagadnienia kształtowania optymalnego modelu nowego ładu gospodarczego. Swoje poglądy prezentują w sposób użyteczny zarówno dla praktyków, jak i teoretyków. Stąd spotkać się ona powinna z zainteresowaniem szerokiego kręgu odbiorców".

Prof. dr hab. Jerzy Stelmasiak


Szczegóły towaru


, Oprawa: twarda , Format: A5 (148 × 210 mm) , 708
Rodzaj: komentarz , Medium: pakiet
Dział: Prawo gospodarcze i handlowe / Działalność gospodarcza
Kod: KAM-2060;pakiet-el Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów