Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

book
Prawo karne materialne. Kazusy dla aplikantów

Książka stanowi zbiór ponad pięćdziesięciu kazusów. Opracowanie zawiera opisy stanów faktycznych o zróżnicowanym stopniu trudności, wraz z proponowanymi rozwiązaniami.

więcej

Autorzy: Joanna Mierzwińska-Lorencka, Eliza Figiel,
Seria:  Akademicka. Prawo
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska Stan prawny:  31.03.2013 r.
Kod: KAM-2201:W01D01  Ilość w paczce: 100

Realizacja:
Towar chwilowo niedostępny.

Opis:

Książka stanowi zbiór ponad pięćdziesięciu kazusów z zakresu prawa karnego materialnego. Opracowanie zawiera opisy stanów faktycznych o zróżnicowanym stopniu trudności, wraz z proponowanymi rozwiązaniami oraz wskazaniem możliwych interpretacji prawnych.

Większość zaprezentowanych w publikacji przykładów pochodzi z praktyki sadowej autorek. Poszczególne przypadki zgrupowane zostały w tematyczne rozdziały, a każdy kazus opatrzono dodatkowo wykazami orzecznictwa i literatury, które mogą być przydatne podczas jego analizy. W sytuacji bardziej skomplikowanych stanów faktycznych wskazano ponadto problemy i kwestie, które powinny zostać rozważone przez czytelnika.

Adresaci:
Podręcznik przeznaczony jest dla aplikantów aplikacji ogólnej, sędziowskiej i prokuratorskiej, aplikantów adwokackich i radcowskich, studentów ostatnich lat studiów prawniczych oraz doktorantów.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-4264-3 , Oprawa: miękka , Format: B5 (176 x 250 mm) , 132
Rodzaj: kazusypodręcznik prawo , Medium: książki (WKP)
Dział: Karne prawo / Kary i środki karne z kodeksu karnego
Kod: KAM-2201:W01D01 Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów