Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

book2013:


Autorzy: Agnieszka Goldiszewicz,
Seria:  Monografie
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska Stan prawny:  31.01.2013 r.
Kod: KAM-2122:W01P01  Ilość w paczce: 100

Realizacja:
Brak tytułu w sprzedaży.

Opis:

W monografii wyjaśniono istotę umowy deweloperskiej z uwzględnieniem dotychczasowej literatury i orzecznictwa, które stanowi ważną ilustrację przedstawianych problemów praktycznych. Publikacja jest wynikiem nie tylko analizy teoretycznej, lecz także empirycznych badań autorki nad umowami deweloperskimi zawieranymi w obrocie. Opracowanie zawiera szczegółowe omówienie wielu ważnych zagadnień prawnych, tj. stron, przedmiotu umowy oraz treści świadczeń stron - w tym obowiązków dewelopera i nabywcy nieruchomości. Autorka przedstawia również problematykę ograniczenia swobody umów deweloperskich oraz dokonuje ich kwalifikacji.

W pracy zasygnalizowano ponadto zagadnienia dotyczące innych umów zawieranych przez deweloperów, które nie mieszczą się w konstrukcjach prawnych ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, ale są do nich zbliżone i nadal funkcjonują w praktyce obrotu.

Adresaci:
Publikacja przeznaczona jest dla praktyków prawa (adwokatów, radców prawnych, notariuszy oraz sędziów), deweloperów i ich klientów oraz przedstawicieli środowisk akademickich.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-4167-7 , Oprawa: twarda , Format: B6 (125 x 176 mm) , 264
Rodzaj: monografia , Medium: książki (WKP)
Dział: Nieruchomości i budownictwo / Nieruchomości i lokale
Kod: KAM-2122:W01P01 Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów