Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

2013:

Podróże służbowe 2013

EBOOK

Zawiera porady ekspertów, jak prawidłowo rozliczyć diety z tytułu podróży służbowych oraz jak prawidłowo rozliczyć zaliczki pobrane z tytułu tych podróży

więcej

Autorzy: Paweł Ziółkowski, Jarosław Masłowski,
Seria:  E-PORADNIK
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska Stan prawny:  1.03.2013 r.
Kod: EBO-1024  Ilość w paczce: 100

Realizacja:
Ebook: Link do pobrania ebooka jest w zamówieniu przy tytule. Kliknij w link, pobierz ebooka i zapisz na swoim urządzeniu.
Cena podstawowa brutto: 9,90 zł.
Twoja cena brutto już od: 7,92 zł. ( Oszczędzasz: 1,98 zł. )

Opis:

Od 1 marca 2013 r. obowiązuje nowe rozporządzenie w sprawie podróży służbowych. Zastępuje ono dwa rozporządzenia dotychczas obowiązujące.
Rozporządzenie w głównej mierze wprowadza zmiany dotyczące: wzrostu wartości stawek diet przy podróży krajowej oraz zagranicznej, jak również limitów noclegowych w wielu państwach. Modyfikuje przepisy o zastępczym dokumentowaniu poniesionych wydatków w sytuacji, gdy pracownik nie dysponuje rachunkami, fakturami lub biletami, przez wprowadzenie możliwości rozliczenia poniesionych przez pracownika kosztów na podstawie oświadczenia pracownika, reguluje problematykę zapewnienia częściowego bezpłatnego wyżywienia, wprowadza ograniczenie kwotowe kosztów noclegu oraz możliwość określenia więcej niż jednego państwa docelowego podróży.

Szczegóły towaru


, 33
Rodzaj: e-poradnik , Medium: ebook (WKP)
Dział: Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych / Prawo pracy
Kod: EBO-1024 Miejsce wydania: Warszawa