Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  Autorzy: Robert Jurkiewicz,
Seria:  Poradniki podatkowe
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska Stan prawny:  1.01.2013 r.
Kod: KAM-2089:W01D01  Ilość w paczce: 100

Realizacja:
Cena podstawowa brutto: 149,00 zł.
Twoja cena brutto już od: 134,10 zł. ( Oszczędzasz: 14,90 zł. )

Opis:

Publikacja przedstawia podstawowe instytucje cywilnoprawne z zakresu prawa zobowiązań, które są charakterystyczne dla obrotu wierzytelnościami. Czytelnik z łatwością odnajdzie w opracowaniu interesujący go rodzaj umowy oraz zapozna się z jej skutkami cywilnoprawnymi i podatkowymi.

W książce zostały zaprezentowane najciekawsze aspekty cywilnoprawne i szczegółowe skutki podatkowe m.in. takich transakcji, jak: umowa sprzedaży wierzytelności, umowa cesji wierzytelności w celu zabezpieczenia, umowy faktoringu, cash poolingu, sekurytyzacji oraz subpartycypacji, a także umowy o zwalniające przejęcie długu.

Opracowanie zawiera omówienie bogatego orzecznictwa organów podatkowych oraz sądów administracyjnych w zakresie skutków podatkowych zmiany wierzyciela lub dłużnika.

Adresaci:
Publikacja stanowi doskonałe kompendium wiedzy z zakresu prawa zobowiązań w ich gospodarczym ujęciu. Będzie przydatna prawnikom i ekonomistom specjalizującym się w obrocie wierzytelnościami. Zainteresuje również dyrektorów finansowych i doradców podatkowych.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-4184-4 , Oprawa: twarda , Format: B5 (176 x 250 mm) , 340
Rodzaj: poradnik , Medium: książki (WKP)
Dział: Ekonomia / Finanse i inwestycje
Kod: KAM-2089:W01D01 Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów