Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  Autorzy: Joanna Szlęzak-Matusewicz,
Seria:  Poradniki LEX
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska - pakiety Stan prawny:  18.01.2013 r.
Kod: ABC-0726;pakiet-el  Ilość w paczce: 100

Realizacja:
Ebook: Link do pobrania ebooka jest w zamówieniu przy tytule. Kliknij w link, pobierz ebooka i zapisz na swoim urządzeniu.
Cena podstawowa brutto: 108,36 zł.
Twoja cena brutto już od: 97,52 zł. ( Oszczędzasz: 10,84 zł. )

Opis:

W książce przedstawiono zarówno tematykę minimalizacji podatków związanych z działalnością gospodarczą, jak i zagadnienia odnoszące się do opodatkowania przychodów osób fizycznych z pozostałych źródeł, m.in. przychodów ze stosunku pracy, z najmu, sprzedaży nieruchomości czy też działalności wykonywanej osobiście.

Autorka omówiła narzędzia strategicznego zarządzania podatkami, takie jak optymalny wybór formy prawnej prowadzonej działalności gospodarczej czy formy opodatkowania, a także instrumenty zarządzania podatkami dotyczące bieżącej działalności przedsiębiorcy. Przedstawiła liczne przykłady i konkretne schematy postępowania w analizowanych sytuacjach, a także bogaty wybór orzecznictwa sądów administracyjnych oraz interpretacji podatkowych Ministerstwa Finansów, poglądy doktryny, jak również planowane zmiany przepisów podatkowych.

Adresaci:
Książka przeznaczona jest dla doradców podatkowych, księgowych, menedżerów do spraw podatkowych. Zainteresuje także tych, którzy sami płacą podatki, a więc osoby fi zyczne będące przedsiębiorcami, a także osoby fizyczne czerpiące przychody z pozostałych źródeł.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-4099-1 , Oprawa: miękka , Format: A5 (148 × 210 mm) , 432
Rodzaj: poradnik , Medium: pakiet
Dział: Prawo podatkowe, finanse i rachunkowość / Prawo podatkowe
Kod: ABC-0726;pakiet-el Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów