Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

book
Kleos. Kompleksowy system zarządzania praktyką prawniczą

Kleos ułatwia i usprawnia komunikację w kancelarii lub dziale prawnym. Jego walory docenia nie tylko zarządzający, ale także każdy pracownik. Zarządzanie własną praktyką odbywa się w oparciu o 7 modułów: sprawy, czynności, kontakty, zadania, kalendarz, dokumenty oraz finanse (fakturowanie).

więcej


Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska
Kod: kleos  Ilość w paczce: 100

Opis:

Zaletą programu Kleos jest stworzenie wspólnego środowiska pracy skupiającego wszystkich pracowników kancelarii lub działu prawnego w firmie. Ma to bezpośrednie przełożenie na wzrost wydajności oraz szybką i efektywną realizację zadań.

Kleos w znaczący sposób ułatwia i usprawnia komunikację w zespole. Jego walory docenia nie tylko zarządzający, ale także każdy pracownik. Zarządzanie własną praktyką odbywa się w oparciu o 7 modułów: sprawy, czynności, kontakty, zadania, kalendarz, dokumenty oraz finanse (fakturowanie).

Wzajemne powiązania

 • Moduły są ze sobą zintegrowane, a każda wprowadzona zmiana jest od razu widoczna w pozostałych sekcjach. Wystarczy przydzielić pracownikowi zadanie, aby pojawiło się ono na jego pulpicie, w kalendarzu i w razie potrzeby wygenerowała się automatycznie faktura.
Kompleksowość
 • Cała dokumentacja znajduje się w jednym miejscu, wraz z historią edycji każdego dokumentu.
Elastyczność
 • Nieograniczone zasoby sieciowe.
 • Baza danych rośnie proporcjonalnie do rozwoju praktyki klienta.
Dobra komunikacja
 • Sprawny przepływ informacji i dokumentacji pomiędzy pracownikami.
 • Zlecanie zadań i planowanie terminów.
 • Integracja z najpowszechniejszym programem pocztowym MS Outlook.
Wsparcie techniczne
 • Kleos łączy w sobie wiele funkcji. Aby móc w pełni zastosować je w pracy, w cenie programu zapewniamy szkolenie. W zależności od potrzeb oferujemy również szkolenia dedykowane, a bieżącym wsparciem służą konsultanci infolinii.
Program jest stale rozwijany, a min. 2 razy w roku ukazują się aktualizacje.

Kleos to sposób na obniżenie kosztów działalności prawniczej.
  Wystarczy jedynie komputer z dostępem do Internetu. Koszty przetwarzania i gromadzenia danych są zawsze przewidywalne i proporcjonalne do potrzeb Twojej praktyki a wydatki ponoszone na infrastrukturę oraz zasoby jej obsługi są zredukowane do minimum.
Przyjazny i wygodny interfejs
 • Konfiguracja i wygląd programu dostosowane do indywidualnych potrzeb.
 • Bezpośrednio po zalogowaniu widoczne wszystkie aktualne zdarzenia i zadania.
 • Dostępne opcje wyszukiwania zapewniają szybkie dotarcie do potrzebnych informacji.
 • Proste przeciąganie plików i korespondencji pomiędzy modułami i/lub oknami - funkcja drag & drop.
Baza szablonów dokumentów
 • Pakiet startowy zawiera ponad 40 szablonów użytecznych dokumentów i maili, a dodatkowo szablony faktur, które są automatycznie generowane zawsze, gdy tego potrzebujesz.
 • Szablony dokumentów bazują na danych z Systemu Informacji Prawnej LEX
Wersjonowanie
  Opcja wersjonowania dokumentów, która umożliwia wgląd w pełną historię wybranego dokumentu.
Dynamiczne uzupełniane danych
 • Program przypomina o zarejestrowaniu czynności lub zaplanowaniu spotkania po zakończeniu pracy np. nad dokumentem.
 • Nowo tworzone dokumenty na podstawie szablonów, automatycznie uzupełniają się danymi przechowywanymi w programie m.in. dane stron, adresy sądów.
Stoper
  Pozwala na płynną ewidencję czasu pracy. Zatrzymanie zegara skutkuje automatycznym zapytaniem o uwzględnienie czasu ostatnich czynności, a następnie ich przeliczenie według podanej stawki.
Zawsze, wszędzie, natychmiast to tylko niektóre z zalet programu.
  Twoja praktyka jest tam gdzie Ty w kancelarii, biurze, sądzie, domu czy nawet wakacjach. Praca w ruchu to prawdziwa przyjemność. Masz swobodny dostęp do danych i możliwość zarządzania nimi, niezależnie od rodzaju urządzenia. Wystarczy wpisać login i hasło w komputerze, smartphonie lub tablecie (z dowolnym systemem iOS bądź Android), aby komfortowo pracować zawsze kiedy tego potrzebujesz. Czas wyrzucić kable i USB.
Zarządzanie na odległość
  Szybkie i efektywne delegowanie, kontrola oraz komunikacja z zespołem. Więcej praktyki niż zarządzania!
Całkowicie on-line
  Twoja praktyka prawnicza jest zawsze z Tobą dzięki aplikacjom mobilnym. Wykorzystanie urządzeń mobilnych w pracy to trend. Brak konieczności utrzymywania przewodowego połączenia z siecią - aplikacje mobilne na Smartphone'y i Tablety.
Hosting danych
  Dostęp do potrzebnych danych, zawsze, wszędzie i szybko.
Kleos to bezpieczeństwo i poufność Twoich danych:
  Dysponuje stabilnymi łączami internetowymi zapewniającymi bezawaryjną prace. Pozwala na prawidłową kontrolę przepływu danych dzięki zarządzaniu prawami dostępów i nikt poza upoważnionymi osobami nie ma do nich wglądu. Automatycznie archiwizuje wszystkie dane. Przechowuje dane na ultra bezpiecznych serwerach z siedzibą w Niemczech, gdzie systematycznie tworzone są ich kopie zapasowe, które dodatkowo zabezpiecza profesjonalne oprogramowanie antywirusowe. Szyfruje dokumenty protokołami HTTPS powszechnie wykorzystywanymi w bankowości - chroniącymi przed przechwytywaniem i ich zmianą przez nieuprawnione osoby. Fachowy poziom zabezpieczeń potwierdza certyfikacja serwerów przez międzynarodowe organizacje w państwach członkowskich Unii Europejskiej.
Wysokiej jakości tych zabezpieczeń zaufalo już tysiące prawników z Francji, Belgii, Szwecji, Holandii, Hiszpanii i Włoch. Poufność danych
 • Zabezpieczenie informacji na najwyższym poziomie to priorytet.
 • Brak możliwości dostępu nieupoważnionych osób.
 • Jasne reguły przechowywania informacji
 • Szyfrowanie informacjiWymiana informacji pomiędzy komputerem i/lub urządzeniami mobilnymi a serwerami jest szyfrowana protokołami HTTPS.
Audyty bezpieczeństwa
  Codzienne audyty bezpieczeństwa, gwarantujące stałą aktualność zabezpieczeń.

Dowiedz się więcej o programie

Szczegóły towaru


, Format: ON-LINE
Rodzaj: , Medium: on-line
Dział: Prawo cywilne / Cywilne ogólne
Kod: kleos