Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  Autorzy: Bogdan Dolnicki, Jadwiga Glumińska-Pawlic, Czesław Martysz, Renata Cybulska, Adrian Faruga, Joanna Jagoda, Aleksander Marekwia, Anna Wierzbica,
Seria:  Praktyczne komentarze LEX
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska - pakiety Stan prawny:  1.07.2012 r.
Kod: KAM-1893;pakiet-el  Ilość w paczce: 100

Realizacja:
Ebook: Link do pobrania ebooka jest w zamówieniu przy tytule. Kliknij w link, pobierz ebooka i zapisz na swoim urządzeniu.
Cena podstawowa brutto: 133,56 zł.
Twoja cena brutto już od: 120,20 zł. ( Oszczędzasz: 13,36 zł. )

Opis:

Komentarz do ustawy o samorządzie województwa został opracowany przez zespół doświadczonych pracowników naukowych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, będących równocześnie praktykami samorządowymi. Przedmiotową problematykę zilustrowano aktualnym orzecznictwem Trybunału Konstytucyjnego, Sądu Najwyższego, Naczelnego Sądu Administracyjnego i wojewódzkich sądów administracyjnych oraz rozstrzygnięciami wydanymi przez organy administracji publicznej. W pracy uwzględniono także poglądy doktryny i odniesienia do bieżącej literatury. Autorzy starali się omówić najczęściej spotykane problemy oraz wątpliwości dotyczące stosowania i wykładni przepisów ustawy. .. Publikacja stanowi cenną pomoc dla teoretyków prawa i administracji, pracowników samorządowych i studentów.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-3813-4 , Oprawa: twarda , Format: A5 (148 × 210 mm) , 724
Rodzaj: komentarz , Medium: pakiet
Dział: Prawo administracyjne i publiczne / Samorząd terytorialny
Kod: KAM-1893;pakiet-el Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów