Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

book2012:

Wróg zaangażowania. Skończ z frustracją pracowników i uwolnij cały ich potencjał [KSIĄŻKA PAPIEROWA + EBOOK PDF]

Tytuł oryginału: The Enemy of Engagement. Put an End to Workplace Frustration - and Get the Most from Your Employees

więcej

Autorzy: Tom Agnew, Mark Royal,
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska - pakiety
Kod: OFE-0802;pakiet  Ilość w paczce: 10

Realizacja:
Brak tytułu w sprzedaży.

Opis:

Frustracja w pracy dotyka coraz częściej także najbardziej oddanych i cenionych pracowników. To nie tylko biurowe zrzędy i wiecznie zdemotywowane obiboki. Najbardziej cierpią ci, którym przeszkody organizacyjne utrudniają wykorzystanie pełnego potencjału. Tymczasem wsparcie tych pracowników, aby mogli osiągać sukcesy, daje niezbadane dotąd możliwości w drodze do wyższej efektywności. W książce Wróg zaangażowania autorzy poruszają następujące zagadnienia:

  • istotę i przyczyny frustracji w miejscu pracy,
  • wpływ stażu pracy na poziom zaangażowania pracowników,
  • strategie ograniczania frustracji pracowników oraz praktyczne sposoby rozwiązywania istniejących problemów,
  • rolę menedżerów jako liderów zmiany w organizacji.
Książka Wróg zaangażowania zawiera najnowsze wyniki badań przeprowadzonych przez Hay Group. Odkrywa niedostrzegalne przeszkody, które utrudniają pracownikom osiąganie wyników: zbędne procedury, niewystarczające zasoby, zbyt zawężone role. Ale, co najważniejsze, przedstawia również najbardziej skuteczne sposoby pozbycia się tych przeszkód: wyzwania, z którymi w biznesie spotykamy się niezwykle często. Pozwala menedżerom na nowe spojrzenie i zaczerpnięcie inspiracji w oparciu o badania naukowe i rozwiązania, dzięki którym członkowie ich zespołów będą nie tylko chcieli, ale także mogli dawać z siebie to, co w nich najlepsze.
Mik Kuczkiewicz, Partner Zarządzający Hay Group w Polsce Jest to lektura dla wszystkich menedżerów, dyrektorów HR i właścicieli firm, którzy chcą znieść bariery hamujące rozwój ich organizacji oraz uwolnić potencjał pracowników. Autorzy publikacji, Mark Royal i Tom Agnew pracują w oddziale Hay Group zajmującym się badaniami pracowników. Współpracują z wieloma firmami doradzając im m.in. jak zwiększyć zaangażowanie i produktywność pracowników, lepiej zarządzać zmianą w organizacji, osiągnąć pełne zadowolenie klientów oraz poprawić wyniki firmy.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-0771-0 , Oprawa: twarda , Format: B5 (176 x 250 mm) , 252
Rodzaj: opracowanie , Medium: pakiet
Dział: HR Kadry
Kod: OFE-0802;pakiet Miejsce wydania: Warszawa