Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

book

Autorzy: Zofia Sekuła,
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska - pakiety
Kod: OFE-0711;pakiet  Ilość w paczce: 10

Realizacja:
Towar chwilowo niedostępny.

Opis:

Głównym celem książki Struktury wynagradzania pracowników jest przedstawienie, w prosty i zrozumiały sposób, zarówno podstaw, jak i zaawansowanej problematyki wynagradzania. Autorka omawia klasyczne i innowacyjne sposoby kształtowania systemów wynagradzania, kategorie i funkcje płac oraz metody przeciwdziałania dyskryminacji w wynagradzaniu. Na podstawie najnowszej literatury, studiów własnych i długoletnich badań empirycznych dokonuje nowatorskiej syntezy i klasyfikacji zjawisk, czyniąc to z zamiarem ukazania czytelnikom problemów wynagradzania z innej perspektywy i zachęcenia do poszukiwania oryginalnych i ciekawych rozwiązań w systemach wynagradzania, uwzględniających dobro pracowników. Przedstawia także obowiązujące akty prawne wraz z ich interpretacją merytoryczną oraz sposoby i wymogi uwzględniania tych aktów w systemach wynagradzania.

Publikacja zawiera szerokie spektrum narzędzi wspomagających kształtowanie sprawiedliwych, efektywnych i nowoczesnych systemów wynagradzania. Uwzględnia różne punkty widzenia i oceny poszczególnych kwestii przez pracodawców, pracowników i związki zawodowe, wskazując możliwości godzenia interesów i oczekiwań wszystkich stron. Zaprezentowane narzędzia, instrumenty, pomysły i sugestie mogą być bezpośrednio wykorzystywane w praktyce. Większość omawianych kwestii osadzona jest bowiem w realiach gospodarki polskiej i ma bezpośrednie odniesienie do rozwiązań stosowanych obecnie w różnych organizacjach.

Adresaci:
Książka jest przeznaczona dla specjalistów do spraw personalnych, pracodawców, przedstawicieli pracowników, działaczy związkowych oraz studentów uczelni ekonomicznych i studentów prawa.

Szczegóły towaru


, Oprawa: miękka , Format: B5 (176 x 250 mm) , 528
Rodzaj: podręcznik biznes , Medium: pakiet
Dział: HR Kadry / Wynagrodzenia
Kod: OFE-0711;pakiet Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów