Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  


Vademecum Doradcy Podatkowego - program dla nowych Klientów (licencja jednostanowiskowa)

Dostęp roczny

Specjalna promocja!
Zamawiając dostęp do programu możesz wybrać atrakcyjny prezent: ekspres do kawy lub torbę na laptopa.

więcej


Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska
Kod: VDPgrupa  Ilość w paczce: 100

Realizacja:
Cena podstawowa brutto: 0,00 zł.
Twoja cena brutto już od: 4 664,16 zł.

Opis:

Vademecum Doradcy Podatkowego to:

Analizy problemów podatkowych
Ponad 2000 analiz konkretnych zagadnień z dziedziny prawa podatkowego, rachunkowości, prawa pracy w postaci zebranych dokumentów:

  • przepisów prawnych,
  • orzecznictwa sądowego,
  • wyjaśnień organów skarbowych,
  • komentarzy napisanych przez specjalistów, stanowiących materiały, na podstawie których udzielisz wyczerpującej odpowiedzi swojemu klientowi, przygotujesz pismo do organu skarbowego, sporządzisz pismo procesowe, słowem - rozwiążesz wszelkie problemy praktyczne związane z danym zagadnieniem będącym przedmiotem analizy.
Pełne polskie prawodawstwo
Przepisy wydane i obowiązujące w okresie ostatnich 5 lat. Wszystkie akty prawne wraz z wersjami czasowymi opublikowane w Dzienniku Ustaw i Monitorze Polskim na przestrzeni ostatnich 5 lat oraz wydane wcześniej, które przestały obowiązywać w ciągu ostatnich 5 lat. Niezależnie od rodzaju analizowanej sprawy zawsze znajdziesz odpowiednie przepisy.

Wszystkie akty prawne z zakresu: prawa podatkowego, rachunkowości, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy.
Każdy użytkownik serwisu zapanuje nad podatkami dzięki wyróżnieniom wszelkich zmian w przepisach i wyszukiwaniu treści aktu prawnego w brzmieniu na wybrany dzień.

Komentarze specjalistów
Ponad 2000 na bieżąco aktualizowanych, praktycznych komentarzy napisanych przez specjalistów z dziedziny podatków, rachunkowości, prawa pracy. Zawierają one rozwiązania najbardziej skomplikowanych problemów. Napisane przystępnym językiem omówienia konkretnych problemów poparte są przykładami rozwiązań. Użytkownicy serwisu mają dostęp do rozwiązań gotowych do zastosowania w codziennej pracy.

Orzecznictwo sądowe
Najbogatsza w Polsce baza -prawie 50.000 orzeczeń sądowych w sprawach podatkowych i z zakresu prawa pracy, wydanych przez TK, SN, NSA i WSA, jak również prawie 740 orzeczeń Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Pełne teksty orzeczeń wraz z uzasadnieniami oraz tezy wyroków wydanych przez sądy w ciągu ostatniego tygodnia.

38.000 wyjaśnień izb i urzędów skarbowych oraz Ministerstwa Finansów
Wszystkie istotne dla doradców podatkowych pisma urzędowe zaprezentowane jako:
  • pełna baza z możliwością szybkiego wyszukiwania,
  • dokumenty powiązane tematycznie z konkretnymi zagadnieniami, np. problemami podatkowym.
Stale powiększana baza pytań użytkowników i odpowiedzi specjalistów
Ponad 32.000 aktualnych odpowiedzi na pytania z zakresu podatków, rachunkowości i prawa pracy. Łatwe i intuicyjne wyszukiwanie gwarantuje znalezienie zagadnień interesujących użytkownika.

Stawki, wskaźniki i kalkulatory
Baza zawsze aktualnych wskaźników i stawek z zakresu prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy oraz zestaw praktycznych kalkulatorów (odsetek ustawowych, odsetek od zaległości podatkowych, walutowy, wartości celnej, wynagrodzeń, "kilometrówka").

Klasyfikacje
Środków Trwałych, PKD, PKWiU, PKOB, a także zestawienie pozycji PKWiU ze stawkami VAT.

Wzory dokumentów
Ponad 3200 gotowych wzorów pism, umów, deklaracji i formularzy podatkowych w wersjach:
  • do przejrzenia (plik PDF),
  • do wypełnienia (plik DOC),
  • do obliczeń (plik XLS).
Także formularze GUS, ZUS, KRS i wiele innych.

Zakładowy plan kont
Z komentarzem oraz powiązaniami kont syntetycznych i analitycznych.

Bazy teleadresowe izb i urzędów skarbowych oraz oddziałów ZUS
Dane teleadresowe izb i urzędów skarbowych, oddziałów ZUS oraz numery rachunków bankowych urzędów skarbowych, wykaz siedzib i terytorialnych zasięgów działania.

Użytkownik może zadawać pytania specjalistom
Opracowaną przez eksperta odpowiedź otrzymuje w ciągu 7 dni roboczych. Udzielone odpowiedzi (wraz z informacją o stanie prawnym) znajdują się w serwisie i są na bieżąco aktualizowane. Autorami komentarzy oraz odpowiedzi na pytania są specjaliści współpracujący z redakcją, którzy na co dzień prowadzą swoje kancelarie doradztwa podatkowego, pracują w organach skarbowych czy firmach konsultingowych i na podstawie swoich praktycznych doświadczeń dzielą się swoją wiedzą z Użytkownikami naszej publikacji.

Szczegóły towaru