Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

2011:

Zakład opieki zdrowotnej. Prawo ochrony zdrowia w pytaniach i odpowiedziach [EBOOK PDF]

Opracowanie obejmuje najważniejsze zagadnienia dotyczące funkcjonowania zakładów opieki zdrowotnej, zarówno samodzielnych publicznych, jak i niepublicznych.

więcej

Autorzy: Agnieszka Sieńko,
Seria:  Prawo ochrony zdrowia w pytaniach i odpowiedziach
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska
Kod: ABC-0610  Ilość w paczce: 30

Realizacja:
Czas realizacji zamówienia 24 h (dni robocze) + czas dostawy
Cena podstawowa brutto: 52,50 zł.
Twoja cena brutto już od: 42,00 zł. ( Oszczędzasz: 10,50 zł. )

Opis:

Seria książek Prawo ochrony zdrowia w pytaniach i odpowiedziach powstała z chęci niesienia pomocy wszystkim, którzy w konkretnych sytuacjach życiowych napotykają trudności w rozumieniu i prawidłowym stosowaniu przepisów dotyczących sfery ochrony zdrowia. Źródłem wiedzy o rozwiązywaniu problemów w tym przypadku jest Serwis Prawo i Zdrowie prowadzony przez wydawnictwo Wolters Kluwer Polska. Zgromadzone w nim ogromne zasoby pytań od korzystających z publikacji dyrektorów i kadry menedżerskiej zakładów opieki zdrowotnej, a przede wszystkim odpowiedzi udzielane przez specjalistów - doświadczonych prawników i pracowników administracji ochrony zdrowia, stanowią bogate źródło praktycznej wiedzy prawnej, pozwalającej per analogiam działać tym, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji. Skorzystajcie Państwo z doświadczeń innych, aby zapobiec własnym problemom zawodowym albo rozwiązać je od razu. Polecamy!

Opracowanie obejmuje najważniejsze zagadnienia dotyczące funkcjonowania zakładów opieki zdrowotnej, zarówno samodzielnych publicznych, jak i niepublicznych. Książka stanowi zbiór rzeczywistych problemów powstałych podczas prowadzenia konkretnych szpitali i przychodni. Przygotowania do niniejszej publikacji objęły przede wszystkim analizę pytań i odpowiedzi zgromadzonych w serwisie, dotyczących kierowania zakładem opieki zdrowotnej, jego organizacji i przekształcania, zatrudniania w nim, zapewnienia mu właściwej infrastruktury oraz odpowiedniego finansowania. Efektem tej analizy jest usystematyzowanie powyższych zagadnień w sześciu rozdziałach książki. Układ opracowania i wybór pytań wraz z odpowiedziami podyktowane zostały względami praktycznymi, które przyczyniły się do wyodrębnienia rozdziału na temat darowizn dla zakładów opieki zdrowotnej.

Szczegóły towaru


, Oprawa: miękka , Format: A5 (148 × 210 mm) , 188
Rodzaj: opracowanie , Medium: ebook (WKP)
Dział: Zdrowie
Kod: ABC-0610 Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów