Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

book
Wycena przedsiębiorstwa. Funkcje, metody zasady

Można zaryzykować twierdzenie, że gdyby poglądy Matschke i Brösela upowszechniono w skali światowej, najnowszy kryzys finansowy nie wywołałby tak katastrofalnych skutków. Z książki mogą w równym stopniu korzystać teoretycy i praktycy. Dzięki mocnym podstawom teoretycznym umożliwia ona zarówno pracownikom naukowym, jak i studentom uzyskanie pogłębionego obrazu nowoczesnej wyceny przedsiębiorstwa. Publikacja ta ma duże walory dydaktyczne, zawiera liczne przykłady praktycznych zastosowań zagadnień teoretycznych. Może służyć zarówno jako podręcznik na studiach stacjonarnych, jak i do samodzielnego zgłębiania wiedzy w trybie zaocznym. Stanowi też cenny poradnik dla ekspertów w dziedzinie inwestycji, finansowania, rachunkowości, controllingu, a także fuzji i zakupów przedsiębiorstw, którzy na co dzień zajmują się wyceną przedsiębiorstw.

więcej

Autorzy: Manfred Jürgen Matschke, Gerrit Brösel,
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska
Kod: OFE-0633:W01P01  Ilość w paczce: 10

Realizacja:
Towar chwilowo niedostępny.

Opis:

Można zaryzykować twierdzenie, że gdyby poglądy Matschke i Brösela upowszechniono w skali światowej, najnowszy kryzys finansowy nie wywołałby tak katastrofalnych skutków.

Z książki mogą w równym stopniu korzystać teoretycy i praktycy. Dzięki mocnym podstawom teoretycznym umożliwia ona zarówno pracownikom naukowym, jak i studentom uzyskanie pogłębionego obrazu nowoczesnej wyceny przedsiębiorstwa. Publikacja ta ma duże walory dydaktyczne, zawiera liczne przykłady praktycznych zastosowań zagadnień teoretycznych. Może służyć zarówno jako podręcznik na studiach stacjonarnych, jak i do samodzielnego zgłębiania wiedzy w trybie zaocznym. Stanowi też cenny poradnik dla ekspertów w dziedzinie inwestycji, finansowania, rachunkowości, controllingu, a także fuzji i zakupów przedsiębiorstw, którzy na co dzień zajmują się wyceną przedsiębiorstw.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-1151-9 , Oprawa: miękka , Format: B5 (176 x 250 mm) , s. 424
Rodzaj: poradnik , Medium: książki (WKP)
Dział: Biznes i zarządzanie / Przedsiębiorczość
Kod: OFE-0633:W01P01 Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów