Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

book

Autorzy: Marta Flis-Świeczkowska, Tomasz Snarski,
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska Stan prawny:  6.08.2012 r.
Kod: KAM-1615:W02P01  Ilość w paczce: 30

Realizacja:
Towar chwilowo niedostępny.

Opis:

.. W opracowaniu w zwiezly i przystepny sposób omówiono najwazniejsze zagadnienia dotyczace czesci ogólnej prawa karnego. .. Podstawowe instytucje i zalozenia prawa karnego zostaly przedstawione w formie przejrzystych tabel i wykresów, co powinno ulatwic uporzadkowanie i usystematyzowanie wiedzy. .. Obecne, drugie wydanie publikacji uwzglednia calosc zmian ustawodawczych prawa karnego materialnego z ostatnich lat. .. Repetytorium bedzie pomocne studentom prawa, administracji, a takze studentom kierunków nieprawniczych w przygotowaniu do zajec dydaktycznych i egzaminów. Z publikacji moga równiez korzystac aplikanci i praktycy. ,,Repetytorium z zakresu prawa karnego materialnego, jego tzw. czesci ogólnej, autorstwa Marty Flis-Swieczkowskiej i Tomasza Snarskiego, mozna smialo polecic jako uzupelniajacy material dydaktyczny dla wszystkich studentów wydzialów prawa i administracji. Liczne tabele i schematy zapewne ulatwia zapamietanie zagadnien kluczowych, porzadkujac jednoczesnie powtarzany material. Rekomendowana publikacja najlepiej spelni swoje zadanie wlasnie przy powtarzaniu i utrwalaniu wiedzy, np. przed kolokwium lub egzaminem z prawa karnego”. Prof. zw. dr hab. Jaroslaw Warylewski

  • W niniejszym repetytorium w zwięzły i przystępny sposób omówiono najważniejsze zagadnienia dotyczące części ogólnej prawa karnego.
  • Podstawowe instytucje i założenia prawa karnego zostały przedstawione w formie przejrzystych tabel i wykresów, co powinno ułatwić uporządkowanie i usystematyzowanie wiedzy.
  • Repetytorium będzie pomocne studentom prawa, administracji, a także studentom kierunków nieprawniczych w przygotowaniu do zajęć dydaktycznych i egzaminów. Z publikacji mogą również korzystać aplikanci i praktycy.


"Repetytorium z zakresu prawa karnego materialnego, jego tzw. części ogólnej, autorstwa Marty Flis i Tomasza Snarskiego, można śmiało polecić jako uzupełniający materiał dydaktyczny dla wszystkich studentów wydziałów prawa i administracji. Liczne tabele i schematy zapewne ułatwią zapamiętanie zagadnień kluczowych, porządkując jednocześnie powtarzany materiał. Rekomendowana publikacja najlepiej spełni swoje zadanie właśnie przy powtarzaniu i utrwalaniu wiedzy, np. przed kolokwium lub egzaminem z prawa karnego".

Prof. zw. dr hab. Jarosław Warylewski
Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego Kierownik Katedry
Prawa Karnego Materialnego i Wykonawczego oraz Psychiatrii Sądowej

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-3782-3 , Oprawa: miękka , Format: B5 (176 x 250 mm) , 174
Rodzaj: podręcznik prawo , Medium: książki (WKP)
Dział: KARNE PRAWO
Kod: KAM-1615:W02P01 Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów