Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

2010:

BHP w budownictwie [EBOOK PDF]

Pozycja adresowana jest przede wszystkim do osób związanych z branżą budowlaną: pracodawców, kadry kierowniczej, specjalistów służby bhp oraz pracowników.

więcej

Autorzy: Kazimierz Kościukiewicz,
Seria:  MERITUM Biblioteka
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska Stan prawny:  29.12.2009 r.
Kod: ABC-0561  Ilość w paczce: 30

Realizacja:
Ebook: Link do pobrania ebooka jest w zamówieniu przy tytule. Kliknij w link, pobierz ebooka i zapisz na swoim urządzeniu.
Cena podstawowa brutto: 52,00 zł.
Twoja cena brutto już od: 41,60 zł. ( Oszczędzasz: 10,40 zł. )

Opis:

W prezentowanej publikacji autor omawia zagadnienia dotyczące odpowiedzialności i obowiązków pracodawcy oraz osób kierujących pracownikami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, praw i obowiązków pracowników, prowadzenia procesu budowlanego, kontroli zewnętrznych i wewnętrznych w zakresie bhp oraz kwestię obowiązku prawnego udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku przy pracy. Książka zawiera również wzory obowiązujących formularzy oraz słowniczek użytych pojęć. Adresaci: Pozycja adresowana jest przede wszystkim do osób związanych z branżą budowlaną: pracodawców, kadry kierowniczej, specjalistów służby bhp oraz pracowników. Jednak ze względu na szeroko potraktowany temat, może być użyteczna w branżach pokrewnych, a nawet niezwiązanych z budownictwem.

Szczegóły towaru


, Oprawa: miękka , Format: B5 (176 x 250 mm) , 288
Rodzaj: opracowanie , Medium: ebook (WKP)
Dział: Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych / Prawo pracy
Kod: ABC-0561 Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów