Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

2009:

Granice ochrony danych osobowych w stosunkach pracy [EBOOK PDF]

Książka zawiera zbiór referatów wygłoszonych na konferencji naukowej zorganizowanej w dniu 2 grudnia 2008 r. w Warszawie przez Akademię Leona Koźmińskiego i Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

więcej

Autorzy: Teresa Wyka (red. nauk.), Arleta Nerka (red. nauk.),
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska
Kod: KAM-1330  Ilość w paczce: 30

Realizacja:
Ebook: Link do pobrania ebooka jest w zamówieniu przy tytule. Kliknij w link, pobierz ebooka i zapisz na swoim urządzeniu.
Cena podstawowa brutto: 73,00 zł.
Twoja cena brutto już od: 58,40 zł. ( Oszczędzasz: 14,60 zł. )

Opis:


Prezentowana publikacja ma charakter interdyscyplinarny. Została przygotowana przez przedstawicieli różnych dyscyplin prawniczych i im pokrewnych (w tym kryminalistyki). Opracowania szeroko uwzględniają nie tylko polskie rozwiązania prawne, ale także międzynarodowe i europejskie. Zawierają również krytyczną analizę stanu prawnego, poglądów doktryny i orzecznictwa (w tym Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości i Europejskiego Trybunału Praw Człowieka). Czytelnik odnajdzie w nich wiele postulatów de lege ferenda, głównie w obszarze prawa pracy, które często nie nadąża za zmieniającymi się stosunkami społecznymi.

Książka zawiera zbiór referatów wygłoszonych na konferencji naukowej zorganizowanej w dniu 2 grudnia 2008 r. w Warszawie przez Akademię Leona Koźmińskiego i Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Oddając publikację do rąk Czytelników, Autorzy żywią nadzieję, że stanie się ona inspiracją do dyskusji różnych środowisk, a także przyczyni się do podjęcia intensywnych prac legislacyjnych mających na celu złagodzenie sprzeczności interesów pracodawców i pracowników w związku z pozyskiwaniem danych osobowych w stosunkach pracy.

Autorzy:

redakcja naukowa
Teresa Wyka, Arleta Nerka

Dominka Dörre-Nowak, Urszula Góral, Ryszard Jaworski, Arkadiusz Lach, Marta Madej, Arwid Mednis, Arleta Nerka, Jarosław Pietruszka, Marlena Sakowska-Baryła, Michał Serzycki, Joanna Sieńczyło-Chlabicz, Michał Skorecki, Grażyna Spytek-Bandurska, Ewa Szafaryn, Teresa Wyka

Szczegóły towaru


, Oprawa: miękka , Format: B5 (176 x 250 mm) , 208
Rodzaj: opracowanie , Medium: ebook (WKP)
Dział: Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych / Prawo pracy
Kod: KAM-1330 Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów