Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

book
Telepraca w prawie polskim

Prezentowana monografia jest pierwszą tak rozbudowaną publikacją na temat telepracy w Polsce. W związku z uregulowaniem telepracy w kodeksie pracy powstała potrzeba rzetelnej analizy tych nowych przepisów prawnych.

więcej

Autorzy: Arkadiusz Sobczyk,
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska Stan prawny:  1.06.2009 r.
Kod: KAM-1386:W01P01  Ilość w paczce: 20

Realizacja:
Towar chwilowo niedostępny.

Opis:

Stan prawny na 1.06.2009 r.

Prezentowana monografia jest pierwszą tak rozbudowaną publikacją na temat telepracy w Polsce. W związku z uregulowaniem telepracy w kodeksie pracy powstała potrzeba rzetelnej analizy tych nowych przepisów prawnych. Niniejsza publikacja podejmuje trud takiej analizy, ukazując nie tylko złożoność omawianej instytucji prawnej, ale dowodząc, że prawidłowa wykładnia przepisów z zakresu telepracy wymaga poruszenia wielu podstawowych dylematów prawa pracy.

Autor szczegółowo omawia specyfi czne dla telepracy zagadnienia: miejsce świadczenia pracy przez telepracownika, jego uprawnienia i obowiązki, szczególne obowiązki pracodawcy wynikające z zatrudniania telepracownika, a także środki komunikacji elektronicznej wykorzystywane w telepracy, bez których świadczenie pracy w tej formie nie byłoby możliwe. Autor analizuje także złożoną problematykę związaną z przestrzeganiem przepisów BHP oraz kontrolą telepracownika.

Adresaci:

Kompleksowość rozważań czyni książkę bardzo użyteczną zarówno dla środowiska akademickiego, jak i dla praktyków.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-7601-662-7 , Oprawa: miękka , Format: B5 (176 x 250 mm) , s. 260
Rodzaj: opracowanie , Medium: książki (WKP)
Dział: Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych / Prawo pracy
Kod: KAM-1386:W01P01 Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów