Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  


Czynności notarialne w prawie spółek [EBOOK PDF + EPUB]

Książka stanowi pierwsze w polskiej literaturze prawniczej kompleksowe opracowanie monograficzne poświęcone czynnościom notarialnym w kodeksie spółek handlowych.

więcej

Autorzy: Rafal Wrzecionek,
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska - pakiety Stan prawny:  1.08.2012 r.
Kod: KAM-1110;pakiet-el  Ilość w paczce: 20

Realizacja:
Ebook: Link do pobrania ebooka jest w zamówieniu przy tytule. Kliknij w link, pobierz ebooka i zapisz na swoim urządzeniu.
Cena podstawowa brutto: 0,00 zł.
Twoja cena brutto już od: 83,16 zł.

Opis:

Publikacja stanowi zaktualizowane, drugie wydanie pierwszej w polskiej literaturze prawniczej książki będącej kompleksowym opracowaniem monograficznym poświęconym czynnościom notarialnym w kodeksie spółek handlowych. Przedstawiono w niej zarówno pogłębione rozważania dogmatyczne, jak i szereg uwag o charakterze praktycznym, mogących stanowić pomoc w rozstrzyganiu problemów związanych z dokonywaniem czynności notarialnych w zakresie prawa spółek. Obok obszernej analizy pojęcia "czynność notarialna", autor omawia szereg obowiązków spoczywających na notariuszu, którym winien sprostać, dokonując czynności notarialnych. Przedstawia interakcje zachodzące pomiędzy regulacją kodeksu spółek handlowych a prawem o notariacie, uwzględniając bogatą praktykę notarialną. Cały wywód został wzbogacony szeroko przywołanym orzecznictwem Sądu Najwyższego oraz Naczelnego Sądu Administracyjnego. Pierwsze wydanie w 2008 r. zostało pozytywnie przyjęte przez środowisko naukowe oraz notariuszy, asesorów i aplikantów notarialnych.

Szczegóły towaru


, Oprawa: twarda , Format: B5 (176 x 250 mm) , 400
Rodzaj: opracowanie , Medium: pakiet
Dział: Notariat / Aplikacja notarialna
Kod: KAM-1110;pakiet-el Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów