Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

book
Zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi

Aspekty prawne i organizacyjne. + płyta CD

więcej

Autorzy: Ewa Bończak-Kucharczyk,
Seria:  Poradniki LEX
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska - pakiety Stan prawny:  31.01.2014 r.
Kod: ABC-0503;pakiet  Ilość w paczce: 10

Realizacja:
Towar chwilowo niedostępny.

Opis:

Prezentowana publikacja jest najszerszym na rynku opracowaniem dotyczącym tematyki zarządzania nieruchomościami o funkcjach mieszkalnych. Stanowi kompendium wiedzy nie tylko o specyfice samego zarządzania takimi nieruchomościami, ale także o funkcjonowaniu rozmaitych właścicieli nieruchomości mieszkalnych i przepisach ich dotyczących, począwszy od wspólnot mieszkaniowych, przez spółdzielnie mieszkaniowe, gminy i towarzystwa budownictwa społecznego, na osobach fizycznych skończywszy.

W nowym wydaniu uwzględniono zmiany, jakie nastąpiły w zakresie zarządzania nieruchomościami po wejściu w życie z początkiem 2014 r. przepisów tzw. ustawy deregulacyjnej. Odniesiono się także do nowych przepisów dotyczących utrzymania czystości i porządku, które weszły w życie w roku 2013, oraz do nowych obowiązków w zakresie opłacania usuwania odpadów komunalnych.

Książka zawiera wiele praktycznych porad oraz odpowiedzi na 100 pytań najczęściej zadawanych przez zarządców nieruchomości mieszkalnych. Do książki dołączono także płytę CD, na której zamieszczono teksty najważniejszych aktów prawnych związanych z poruszaną problematyką oraz zawartość typowego planu zarządzania nieruchomością.

Adresaci:
Opracowanie przeznaczone jest dla zarządców nieruchomości, osób zajmujących się zasobami nieruchomości i lokali o funkcjach mieszkalnych w spółdzielniach mieszkaniowych, towarzystwach budownictwa społecznego, gminach i gminnych jednostkach organizacyjnych, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, właścicieli lokali, prawników, pośredników w obrocie nieruchomościami i innych osób zawodowo zajmujących się gospodarką nieruchomościami (w tym nieruchomościami stanowiącymi własność publiczną), a także dla lokatorów zainteresowanych swoją sytuacją mieszkaniową.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-3178-4 , Oprawa: miękka , Format: A5 (148 × 210 mm) , 776
Rodzaj: opracowanie , Medium: pakiet
Dział: Nieruchomości i budownictwo / Nieruchomości i lokale
Kod: ABC-0503;pakiet Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów