Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

2006:

Telekomunikacyjne organy regulacyjne w Unii Europejskiej

Problematyka prawna

Publikacja poświęcona jest szczegółowej analizie roli telekomunikacyjnych organów regulacyjnych w prawie Wspólnoty Europejskiej oraz wybranych państw członkowskich.

więcej

Autorzy: Inga Kawka,
Seria:  Monografie
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska Stan prawny:  1.05.2006 r.
Kod: KAM-0770  Ilość w paczce: 0

Realizacja:
Ebook: Link do pobrania ebooka jest w zamówieniu przy tytule. Kliknij w link, pobierz ebooka i zapisz na swoim urządzeniu.
Cena podstawowa brutto: 65,00 zł.
Twoja cena brutto już od: 52,00 zł. ( Oszczędzasz: 13,00 zł. )

Opis:

W książce przedstawiono problem niezależności krajowych organów regulacyjnych oraz jej znaczenia dla demokratycznej legitymacji ich działalności. Interpretacji poddane zostały kompetencje administracji telekomunikacyjnej i kwestie związane z wykonywaniem tych kompetencji, a także mechanizmy i sposoby współpracy krajowych organów regulacyjnych, Komisji Europejskiej i krajowych organów ochrony konkurencji. Analiza telekomunikacyjnego prawa wspólnotowego i ustawodawstw wybranych państw członkowskich oraz porównanie przyjętych przez te państwa przepisów pozwoliły na określenie, jak powinna wyglądać prawidłowa implementacja wspólnotowych dyrektyw dotyczących łączności elektronicznej, a także jakie możliwości rozwiązań dopuszczają dyrektywy.

Szczegóły towaru


, Format: A5 (148 × 210 mm) , 514
Rodzaj: monografia , Medium: ebook (WKP)
Dział: Prawo Unii Europejskiej i międzynarodowe / Prawo międzynarodowe prywatne
Kod: KAM-0770 Miejsce wydania: Kraków

Informacje biograficzne autorów