Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

book
Szacowanie nieruchomości. Rzeczoznawstwo majątkowe [KSIĄŻKA PAPIEROWA + EBOOK PDF]

kompendium wiedzy przydatnej nie tylko dla osób ubiegających się o uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego, ale także dla wszystkich tych, którzy stykają się z problematyką nieruchomości.

więcej

Autorzy: Jerzy Dydenko,
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska - pakiety Stan prawny:  1.01.2015 r.
Kod: ABC-0362;pakiet  Ilość w paczce: 10

Realizacja:
Brak tytułu w sprzedaży.

Opis:

Poprzednie wydanie niniejszej książki ukazało się w 2012 r., a rok później Sejm uchwalił tzw. ustawę deregulacyjną, która w sposób istotny wpłynęła na obsługę rynku nieruchomości. Przepisy tej ustawy zlikwidowały wszelkie ograniczenia dotyczące zawodów zarządcy nieruchomości i pośrednika w obrocie nieruchomościami, a w odniesieniu do zawodu rzeczoznawcy majątkowego zliberalizowały wymagania, otwierając dostęp do tego zawodu osobom, które nie posiadają wyższego wykształcenia magisterskiego. Można oczekiwać, że w wyniku tych zmian uzyskanie uprawnień rzeczoznawcy majątkowego stanie się atrakcyjną propozycją zawodową dla wielu osób, dla których zawód ten był dotychczas zamknięty. Niniejsza praca stanowi kompendium wiedzy przydatnej nie tylko dla osób ubiegających się o uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego, ale także dla wszystkich tych, którzy stykają się z problematyką nieruchomości, a więc sędziów, radców prawnych i adwokatów, pracowników administracji państwowej i samorządowej, bankowców, zarządców nieruchomości i pośredników w obrocie nieruchomościami. Publikacja jest opracowaniem zbiorowym, co wynika ze złożoności problematyki rynku nieruchomości. Dotyczy ona bowiem tematyki z zakresu:

  • prawa,
  • ekonomii,
  • szeroko rozumianych zagadnień technicznych oraz
  • metodologii wyceny nieruchomości i przedsiębiorstw.
Autorami poszczególnych rozdziałów są specjaliści w zakresie wszystkich wymienionych wyżej dyscyplin, głównie pracownicy naukowi ośrodków: krakowskiego, warszawskiego i śląskiego, którzy od lat zajmują się problematyką gospodarki nieruchomościami.

Szczegóły towaru


, Oprawa: twarda , Format: B5 (176 x 250 mm) , 664
Rodzaj: poradnik , Medium: pakiet
Dział: Nieruchomości i budownictwo / Nieruchomości i lokale
Kod: ABC-0362;pakiet Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów