Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 51 produktów: [35/51]   poprzednie następneAutorzy: Patrycja Antoniak, Maksymilian Cherka, Filip Elżanowski, Krzysztof Andrzej Wąsowski,
Seria:  Praktyczne komentarze LEX
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska - pakiety Stan prawny:  1.07.2012 r.
Kod: KAM-2044;pakiet-el  Ilość w paczce: 100

Realizacja:
Ebook: Link do pobrania ebooka jest w zamówieniu przy tytule. Kliknij w link, pobierz ebooka i zapisz na swoim urządzeniu.
Cena podstawowa brutto: 0,00 zł.
Twoja cena brutto już od: 108,36 zł.

Opis:

. W komentarzu uwzględniono najważniejsze nowelizacje ustawy o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych. Autorzy zaproponowali rozwiązania problemów pojawiających się zarówno podczas wykonywania krajowego programu budowy dróg, jak i zmiany układu drogowego w związku z realizacją inwestycji niedrogowej. Książka zawiera analizę relacji specustawy drogowej do ustawy o drogach publicznych, ustawy o gospodarce nieruchomościami i kodeksu postępowania administracyjnego. W opracowaniu przedstawiono przepisy specustawy drogowej z uwzględnieniem szerokiej perspektywy reglamentacji procesu budowlanego. . Komentarz wnikliwie omawia takie zagadnienia jak: – postępowanie poprzedzające rozpoczęcie robót budowlanych, – nabywanie nieruchomości pod drogi, – realizacja inwestycji drogowej. . Opracowanie zawiera wyciąg z najważniejszych aktów prawnych, do których odsyła specustawa drogowa. . Książka przeznaczona jest dla przedstawicieli i pracowników organów administracji publicznej (przede wszystkim zarządców dróg), właścicieli i użytkowników wieczystych nieruchomości, inwestorów, projektantów, geodetów i prawników. . Autorzy są adwokatami i doktorami nauk prawnych specjalizującymi się w obsłudze prawnej najważniejszych projektów inwestycyjno-budowlanych w Polsce.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-3926-1 , Oprawa: miękka , Format: A5 (148 × 210 mm) , 188
Rodzaj: komentarz , Medium: pakiet
Dział: Nieruchomości i budownictwo / Prawo budowlane
Kod: KAM-2044;pakiet-el Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów