Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 42 produktów: [7/42]   poprzednie następne

book
HR Business Partner. Koncepcja i praktyka

Przewodnik dla tych osób i organizacji, które doszły już do wniosku, że odpowiednio prowadzona polityka personalna jest kluczowym czynnikiem sukcesu firmy, i szukają sposobów na wdrożenie najlepszych rozwiązań w tym zakresie.

więcej

Autorzy: Grzegorz Filipowicz,
Seria:  HR
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska
Kod: OFE-0963:W01D01  Ilość w paczce: 0

Realizacja:
Towar chwilowo niedostępny.

Opis:

Koncepcja zmiany roli specjalistów HR w kierunku HR Business Partnerów jest rozwijana od pewnego już czasu. Wydaje się jednak, że dopiero teraz zdobyliśmy odpowiedni zakres wiedzy i doświadczeń pozwalający na przejście przez ten proces w optymalny sposób. Książka ta może być traktowana jako swoisty przewodnik dla tych osób i organizacji, które doszły już do wniosku, że odpowiednio prowadzona polityka personalna jest kluczowym czynnikiem sukcesu firmy, i szukają sposobów na wdrożenie najlepszych rozwiązań w tym zakresie. Nie jest to zatem wyłącznie omówienie koncepcji, lecz także - a może przede wszystkim - prezentacja wniosków z badań i najlepszych praktyk w możliwie jak najbardziej użyteczny sposób.
Opracowanie to powinno zainteresować wszystkie osoby, które kształtują czynniki wpływające na realizację strategicznych celów organizacji z wykorzystaniem jej najcenniejszego zasobu, jakim są sami pracownicy. Poruszono takie kwestie jak:
• budowanie wysokoefektywnych organizacji,
• kształtowanie kapitału ludzkiego zapewniającego stały rozwój firmy,
• wdrażanie w organizacji roli HR Business Partnera,
• wykorzystanie innowacyjnych narzędzi, sprawdzonych rozwiązań i najlepszych praktyk.
Lektura książki może przyczynić się do podjęcia kluczowych decyzji dotyczących zmiany funkcjonowania całego obszaru HR w organizacji.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-8092-430-7 , Oprawa: miękka , Format: B5 , 256
Rodzaj: opracowanie , Medium: książki (WKP)
Dział: HR Kadry / Zarządzanie personelem
Kod: OFE-0963:W01D01 Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów