Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

book
Projektowanie efektywnych szkoleń. Learning Battle Cards

Jedyna publikacja na rynku ukazująca w nowoczesny, skondensowany i praktyczny sposób bogactwo metod, jakimi dysponuje organizacja podczas projektowania procesów rozwojowych dla swych pracowników.

więcej

Autorzy: Marek Hyla,
Seria:  Szkolenia - zestaw
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska - pakiety
Kod: OFE-0879;pakiet  Ilość w paczce: 0

Realizacja:
Towar chwilowo niedostępny.

Opis:

Projektowanie efektywnych szkoleń to jedyna publikacja na rynku ukazująca w nowoczesny, skondensowany i praktyczny sposób bogactwo metod, jakimi dysponuje organizacja podczas projektowania procesów rozwojowych dla swych pracowników.

Koncepcja Learning Battle Cards jest rezultatem współpracy trojga autorów od wielu lat działających na rynku usług szkoleniowych i doradczych, którzy stworzyli metodę pozwalającą każdej osobie zainteresowanej rozwojem kadry szybko i łatwo wybrać z bogactwa praktyki uczenia najlepsze opcje i potem skutecznie wprowadzać je w organizacji.

Niniejszy zestaw zawiera:
• zbiór opisów metod i narzędzi stosowanych w uczeniu,
• talię składającą się ze 108 kart nawiązujących swoją konstrukcją do kart bitewnych – karty zawierają komplet podstawowych informacji o poszczególnych formach rozwojowych i pozwalają sprawnie zaprojektować proces edukacyjny oraz zaprezentować go w przystępny i obrazowy sposób,
• opis koncepcji Learning Battle Cards,
• omówienie konstrukcji kart i sposobu ich opisu,
• prezentację sposobów zastosowania kart w projektowaniu procesów rozwojowych.

Publikacja stanowi kompendium wiedzy praktycznej, w którym 59 autorów praktyków opisało 108 form szkoleniowych, czyli wszystkie karty z talii LBC. Zamieszczono w niej również studia przypadków projektów, które były realizowane z udziałem autorów i które pokazują możliwości praktycznego zastosowania kart i metody LBC na etapie projektowania procesów rozwojowych.

Opracowanie jest przeznaczone dla wszystkich, którzy zajmują się rozwojem ludzi, ich szkoleniem i nauczaniem, na poziomie zarówno strategicznym, jak i operacyjnym: dyrektorów działów HR i działów rozwoju, szkoleniowców, trenerów i nauczycieli. Może także być polecane jako podręcznik lub lektura uzupełniająca do zajęć z zakresu pedagogiki, socjologii, psychologii oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-9428-4 , Format: A4 , 570
Rodzaj: zestaw materiałów szkoleniowych , Medium: pakiet
Dział: HR Kadry / Coaching i szkolenia-literatura
Kod: OFE-0879;pakiet Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów