Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 92 produktów: [9/92]   poprzednie następne

book
Audyt i controlling funkcji personalnej w przedsiębiorstwie

Praktyczny poradnik przedstawiający krok po kroku, jak można samodzielnie przeprowadzić audyt oraz przygotować i wdrożyć system controllingu personalnego.

więcej

Autorzy: Jarosław Marciniak,
Seria:  Zarządzanie zasobami ludzkimi (HR)
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska
Kod: OFE-0164:W03P01  Ilość w paczce: 20

Realizacja:
Towar chwilowo niedostępny.

Opis:

Organizacja powinna co pewien czas przeprowadzać audyt funkcji personalnej – nie tylko po to, by ocenić skuteczność działań HR i ich zgodność z przepisami, ale również po to, by usprawnić obszar zarządzania personelem, a nawet go zrestrukturyzować. Zarówno przy audycie, jak i w codziennej pracy związanej z zarządzaniem system controllingu personalnego może być niezwykle użyteczny.

Oddawana do rąk czytelników publikacja będzie cenną pomocą w przeprowadzeniu analizy sprawności funkcji personalnej. Jest to praktyczny poradnik przedstawiający krok po kroku, jak można samodzielnie przeprowadzić audyt oraz przygotować i wdrożyć system controllingu personalnego. Zamieszczono w nim wiele użytecznych przykładów, narzędzi, formularzy oraz procedur. Czytelnik ma możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego spośród przedstawionych rozwiązań oraz dostosowania go do potrzeb i specyfiki swojego przedsiębiorstwa. Przedstawione propozycje można wdrożyć w organizacjach różnego typu i różnej wielkości - wszędzie tam, gdzie funkcja kadrowa jest realizowana, a jej znaczenie doceniane.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-8222-9 , Oprawa: miękka , Format: B5 (176 x 250 mm) , 440
Rodzaj: poradnik , Medium: książki (WKP)
Dział: HR Kadry / Zarządzanie personelem
Kod: OFE-0164:W03P01 Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów