Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 28 produktów: [22/28]   poprzednie następne

book

Autorzy: Bartosz Deszczyński,
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska - pakiety
Kod: OFE-0624;pakiet  Ilość w paczce: 20

Realizacja:
Brak tytułu w sprzedaży.

Opis:

Myślisz o wdrożeniu CRM lub szukasz sposobów na poprawę stopy zwrotu z tej inwestycji? Oczekujesz praktycznych wskazówek:

  • od czego zacząć wprowadzanie CRM?
  • jak budować zespół wdrożeniowy?
  • w jaki sposób określić cele, wymagania i źródła zysków?
  • czego unikać w umowach z dostawcami oprogramowania CRM?
Książka odpowiada na pytania zadawane przez praktyków biznesu: od prezesów, menadżerów projektu i menadżerów funkcyjnych, aż po specjalistów z dziedziny marketingu i obsługi klienta zajmujących się oceną, wprowadzaniem i korzystaniem ze zmian, które niesie ze sobą CRM, Publikacja stanowi również nowatorskie spojrzenie na CRM w perspektywie strategicznego nurtu zarządzania, marketingu partnerskiego, teorii firm i przewagi konkurencyjnej. Jest zatem także pozycją o charakterze naukowym, przeznaczoną dla wykładowców i studentów wyższych uczelni ekonomicznych.

Cennym walorem pracy jest umiejętne połączenie warstwy naukowo-badawczej z aspektami praktycznymi. Ujęcie teoretyczne poszerza perspektywę, nadaje szerszy kontekst poruszanym zagadnieniom, przez co są one przedstawione w sposób kompleksowy i bez nadmiernych uproszczeń. Jednocześnie autor głęboko sięga do swoich doświadczeń w zakresie opisywanej problematyki i konsekwentnie doprowadza naukowe rozważania do pragmatycznych zaleceń.

Prof, dr hab. Andrzej Kaleta,
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Szczegóły towaru


, Oprawa: twarda , Format: B5 (176 x 250 mm) , 240
Rodzaj: podręcznik biznes , Medium: pakiet
Dział: Biznes i zarządzanie / Zarządzanie
Kod: OFE-0624;pakiet Miejsce wydania: Warszawa