Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 118 produktów: [85/118]   poprzednie następne


Podstawy wszczęcia wtórnego postępowania upadłościowego

Zgodnie z rozporządzeniem rady (WE) nr 1346/2000

więcej

Autorzy: Patryk Filipiak,
Seria:  Monografie
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska - pakiety Stan prawny:  1.01.2013 r.
Kod: KAM-2164;pakiet-el  Ilość w paczce: 100

Realizacja:
Ebook: Link do pobrania ebooka jest w zamówieniu przy tytule. Kliknij w link, pobierz ebooka i zapisz na swoim urządzeniu.
Cena podstawowa brutto: 83,16 zł.
Twoja cena brutto już od: 83,16 zł.

Opis:

Prezentowana publikacja jest pierwsza na rynku wydawniczym monografia poświęcona wtórnemu postępowaniu upadłościowemu i jedna z nielicznych dotyczących transgranicznego postępowania upadłościowego w Unii Europejskiej.

W książce ujęto wyniki badan empirycznych przeprowadzonych we wszystkich sadach upadłościowych w Polsce, uwzględniono tez orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej oraz Sądu Najwyższego dotyczące unijnych spraw upadłościowych. Jej lektura umożliwi kompleksowe przygotowanie zarówno do sporządzenia wniosku o ogłoszenie upadłości wtórnej w Polsce, jak i wydania stosownego orzeczenia przez sad polski.

Rozważania o podstawach ogłoszenia upadłości wtórnej odpowiadają działaniom sądu rozpoznającego wniosek o ogłoszenie upadłości. Za szczególnie cenne naukowo należy uznać uwagi o automatycznym uznaniu orzeczenia zagranicznego o wszczęciu postępowania upadłościowego.

Adresaci:
Książka jest adresowana do sędziów upadłościowych, syndyków, adwokatów, radców prawnych, a także przedstawicieli nauki zajmujących się poruszana tematyka.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-4144-8 , Oprawa: twarda , Format: B6 (125 x 176 mm) , 440
Rodzaj: monografia , Medium: pakiet
Dział: Prawo cywilne / Postępowanie cywilne
Kod: KAM-2164;pakiet-el Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów