Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 118 produktów: [111/118]   poprzednie następne

book
Negocjacje i mediacje w sferze publicznej [KSIĄŻKA PAPIEROWA + EBOOK]

W książce przedstawiono prawne, społeczne i psychologiczne uwarunkowania podejmowania negocjacji i mediacji w sferze publicznej, czyli w obszarze działań władzy wykonawczej, jak również sądowniczej i ustawodawczej.

więcej

Autorzy: Magdalena Tabernacka,
Seria:  Akademicka. Prawo
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska - pakiety
Kod: KAM-1244;pakiet  Ilość w paczce: 20

Realizacja:
Brak tytułu w sprzedaży.

Opis:

W książce przedstawiono prawne, społeczne i psychologiczne uwarunkowania podejmowania negocjacji i mediacji w sferze publicznej, czyli w obszarze działań władzy wykonawczej, jak również sądowniczej i ustawodawczej. Zawiera ona - oprócz analizy przepisów prawa - przegląd klasycznych i najnowszych wyników badań z zakresu psychologii społecznej i socjologii, które powinny być znane osobom zajmującym się prowadzeniem mediacji i negocjacji. Opisane zostały zagadnienia związane z komunikacją interpersonalną i publiczną w negocjacjach i mediacjach oraz uwarunkowania ich prowadzenia wynikające z różnic i podobieństw o charakterze kulturowym.

Praktyczną wartością opracowania jest rozdział dotyczący techniki sporządzania dokumentów w procesach negocjacji i mediacji, a także praktyki formalizowania dokonanych ustaleń, oraz rozdział dotyczący autoprezentacji osób biorących udział w sesjach mediacyjnych lub negocjacyjnych.

Adresaci:

Niniejsza publikacja jest podręcznikiem akademickim, ale będzie bez wątpienia przydatna również osobom zajmującym się negocjacjami i mediacjami, w których uczestniczą organy administracji publicznej i inne podmioty o statusie publicznym. Ujęto tu w sposób systematyczny informacje użyteczne zarówno dla osób występujących w negocjacjach i mediacjach w imieniu władz publicznych, jak i tych, które prowadzą negocjacje z organami administracji publicznej bądź uczestniczą w mediacjach prowadzonych przez takie organy.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-7601-978-9 , Oprawa: miękka , Format: B5 (176 x 250 mm) , s. 296
Rodzaj: podręcznik prawo , Medium: pakiet
Dział: Prawo cywilne / Postępowanie cywilne
Kod: KAM-1244;pakiet Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów