Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 300 produktów: [3/300]   poprzednie następne

book
Ochrona danych osobowych. Komentarz

Największy na rynku komentarz do ustawy o ochronie danych osobowych, w których omówione są założenia ustawy i najistotniejsze problemy związane z ochroną danych osobowych.

więcej

Autorzy: Janusz Barta, Ryszard Markiewicz, Paweł Fajgielski,
Seria:  Duże Komentarze LEX
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska Stan prawny:  1 lipca 2015 r.
Kod: KAM-0241:W06P01  Ilość w paczce: 6

Realizacja:
Towar chwilowo niedostępny.

Opis:

Prezentowana publikacja jest największym na rynku komentarzem do ustawy o ochronie danych osobowych. Autorzy omawiają założenia ustawy i najistotniejsze problemy związane z ochroną danych osobowych oraz prezentują polskie rozwiązania prawne na tle prawa międzynarodowego, w tym unijnego. Opracowanie zawiera również obszerny wybór przydatnych aktów prawnych.

Szóste wydanie komentarza uwzględnia m.in. najnowszą, dużą nowelizację wynikającą z ustawy o ułatwieniu wykonywania działalności gospodarczej, która wprowadziła zasadnicze zmiany w prawnej regulacji zadań administratora bezpieczeństwa informacji, w tym dotyczące:

  • powoływania administratorów bezpieczeństwa informacji i ich obowiązków,
  • przekazywania danych osobowych do państw trzecich, które nie zapewniają na swoim terytorium odpowiedniego poziomu ochrony danych osobowych,
  • Zatwierdzania przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych wiążących reguł korporacyjnych przyjętych w ramach grupy przedsiębiorców do celów przekazania danych osobowych do innego administratora danych z państwa trzeciego w ramach tej samej grupy.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-8297-7 , Oprawa: twarda , Format: B5 (176 x 250 mm) , 900
Rodzaj: komentarz , Medium: książki (WKP)
Dział: Prawo cywilne / Cywilne ogólne
Kod: KAM-0241:W06P01 Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów