Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 3 produktów: [2/3]   poprzednie następne

book
Akta cywilne dla aplikantów

Publikacja przeznaczona dla aplikantów adwokackich oraz radcowskich przygotowujących się do egzaminu końcowego z prawa cywilnego.

więcej

Autorzy: Karolina Kocemba,
Seria:  Aplikacje Prawnicze
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska Stan prawny:  18 września 2015 r.
Kod: NEX-0772:W02P01  Ilość w paczce: 0

Realizacja:
Towar chwilowo niedostępny.

Opis:

Publikacja stanowi zbiór materiałów, które pomogą każdemu aplikantowi przygotować się do egzaminu zawodowego. W książce znajdują się nie tylko projekty apelacji i praktyczne wskazówki jak ją sporządzić, lecz także informacje dotyczące przygotowania opinii o braku podstaw do wniesienia apelacji.
Książka składa się z trzech części.
W pierwszej części znajdują się ogólne uwagi dotyczące sposobu przygotowania projektu apelacji oraz opinii o braku podstaw do jej wniesienia wraz z przykładowymi wzorami i objaśnieniami do nich.
W drugiej części zamieszczono materiały do pracy indywidualnej w formie dwunastu odrębnych kazusów wraz z propozycjami ich rozwiązań. W tej części znajdują się przede wszystkim materiały do pracy indywidualnej. Kazusy, przedstawione w formie odwzorowującej oryginalne akta sprawy, autorzy zaczerpnęli z praktyki w kancelarii, mając nadzieję, że ułatwią one Czytelnikom przygotowanie projektu własnego rozwiązania.
Trzecia część to propozycje rozwiązań kazusów stanowiących w latach poprzednich materiał na egzaminach adwokackich oraz radcowskich prowadzonych w obowiązującej formule.
Obecne drugie wydanie zostało uzupełnione o opracowanie zadań egzaminacyjnych z egzaminów adwokackich oraz radcowskich z lat 2014 oraz 2015.
Opracowanie zostało stworzone z myślą przede wszystkim o aplikantach adwokackich i radcowskich przygotowujących się do ostatniego egzaminu – egzaminu zawodowego.

Autor:

Karolina Kocemba – doktor prawa, adwokat i partner w kancelarii Tomczak i Partnerzy; specjalizuje się głównie w szeroko rozumianym prawie cywilnym, także w prawie rynku kapitałowego, w szczególności w zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem spółek giełdowych, zajmuje się także działalnością dydaktyczną.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-9385-0 , Oprawa: miękka , Format: B5 , 576
Rodzaj: podręcznik prawo , Medium: książki (WKP)
Dział: Prawo cywilne / Cywilne ogólne
Kod: NEX-0772:W02P01 Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów