Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 1 produktów: [1/1]  

book
Coaching koaktywny [KSIĄŻKA PAPIEROWA + EBOOK PDF]

Tytuł oryginału: Co-Active Coaching: Changing Business, Transforming Lives, 3rd edition

więcej

Autorzy: Laura Whitworth, Karen Kimsey-House, Henry Kimsey-House, Phillip Sandahl,
Seria:  Zarządzanie zasobami ludzkimi (HR)
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska - pakiety
Kod: OFE-0516;pakiet  Ilość w paczce: 20

Realizacja:
Brak tytułu w sprzedaży.

Opis:

Coaching koaktywny to model transformacyjnego procesu porozumiewania się, który pozwala jednostkom na wszystkich poziomach organizacji budować silne, oparte na współpracy relacje. W najnowszym wydaniu książki autorzy proponują rozszerzenie swojego pionierskiego modelu coachingu koaktywnego, podkreślającego partnerstwo klienta i coacha, o kwestię zarządzania organizacją przez liderów. Nowe wydanie książki zostało wzbogacone o:

  • przykłady rozmów pomiędzy coachem i klientem w ramach sesji coachingowych zaczerpnięte z osobistego doświadczenia autorów,
  • najnowszą terminologię coachingową,
  • zestaw narzędzi coacha dostępny online.
Autorzy Coachingu koaktywnego wyjaśniają, na czym polega proces prowadzący do głębokiej zmiany, i uczą, jak można go uruchomić poprzez budowanie relacji partnerskich. W ich wizji umiejętności coachingowe powinni wykorzystywać nie tylko profesjonalni trenerzy, lecz także menedżerowie i nauczyciele, pomagając swoim współpracownikom i podopiecznym wieść satysfakcjonujące życie oraz w pełni realizować swój potencjał w ramach organizacji.

Publikacja dostarcza narzędzi i technik wspomagających coacha w odnoszeniu sukcesów oraz wspierających pracowników każdego szczebla w firmie w odkrywaniu i wykorzystywaniu tego, co w nich najlepsze, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Znajdź klucz do indywidualnego rozwoju liderów, pracujących z zespołami i umacniających całą organizację dzięki podejściu koaktywnemu!

Obszerny zestaw narzędzi coacha, zawierający ćwiczenia, kwestionariusze, listy kontrolne oraz formularze przydatne podczas sesji coachingowych, jest dostępny w wersji elektronicznej na stronie www.coaching-koaktywny.eoficyna.com.pl po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu aktywacyjnego.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-4363-3 , Oprawa: miękka , Format: A5 (148 × 210 mm) , 200
Rodzaj: opracowanie , Medium: pakiet
Dział: Biznes i zarządzanie / Zarządzanie
Kod: OFE-0516;pakiet Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów