Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 3 produktów: [2/3]   poprzednie następne

book
Kodeks postępowania cywilnego. Postępowanie zabezpieczające. Komentarz

Uwzględniając, że szeroko rozumiane pojęcie postępowania zabezpieczającego obejmuje zarówno etap orzekania o zabezpieczeniu, jak i etap postępowania wykonawczego, istotną część opracowania poświęcono zagadnieniom związanym z wykonaniem orzeczeń w przedmiocie zabezpieczenia.

więcej

Autorzy: Dariusz Zawistowski,
Seria:  Praktyczne komentarze LEX
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska Stan prawny:  1.03.2013 r.
Kod: KAM-0909:W02P01  Ilość w paczce: 0

Realizacja:
Towar chwilowo niedostępny.

Opis:

Publikacja stanowi komentarz do przepisów części drugiej kodeksu postępowania cywilnego - istotnych z punktu widzenia praktyki stosowania prawa - regulujących postępowanie zabezpieczające.

Obecne, drugie wydanie książki uwzględnia zmiany, w tym wprowadzone przez ustawę z dnia 16 września 2011 r. nowelizującą kodeks postępowania cywilnego, jak również najnowsze orzecznictwo Sądu Najwyższego w omawianym zakresie.

Dla wzmocnienia jego walorów praktycznych, w tekście opracowania zamieszczono także wybór powoływanych orzeczeń, częściowo z najistotniejszymi fragmentami ich uzasadnień, oraz wybór przepisów odnoszących się do postępowania zabezpieczającego znajdujących się poza kodeksem postępowania cywilnego.

Adresaci:
Komentarz jest adresowany przede wszystkim do osób, które zajmują się postępowaniem zabezpieczającym w praktyce, w tym do sędziów, radców prawnych, adwokatów, komorników sądowych oraz aplikantów tych zawodów prawniczych.

Szczegóły towaru


ISBN: 978-83-264-4197-4 , Oprawa: twarda , Format: A5 (148 × 210 mm) , 304
Rodzaj: komentarz , Medium: książki (WKP)
Dział: CYWILNE PRAWO
Kod: KAM-0909:W02P01 Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów