Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 4 produktów: [3/4]   poprzednie następneAutorzy: Krzysztof Kandut, Aleksandra Sędkowska, Artur Mudrecki, Piotr Stanisławiszyn, Grażyna Pelewicz, Agnieszka Derkacz, Iwona Wołczak, Michał Ciecierski,
Seria:  Duże Komentarze LEX
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska - pakiety Stan prawny:  1.10.2013 r.
Kod: KAM-1723;pakiet-el  Ilość w paczce: 6

Realizacja:
Ebook: Link do pobrania ebooka jest w zamówieniu przy tytule. Kliknij w link, pobierz ebooka i zapisz na swoim urządzeniu.
Cena podstawowa brutto: 209,16 zł.
Twoja cena brutto już od: 188,24 zł. ( Oszczędzasz: 20,92 zł. )

Opis:

Komentarz stanowi kompletne omówienie przepisów ustawy o kontroli skarbowej, zawierające w szczególności aktualne orzecznictwo sądów administracyjnych i Trybunału Konstytucyjnego, interpretacje Ministerstwa Finansów oraz poglądy doktryny.

W publikacji zaprezentowano m.in.: cele i zakres kontroli skarbowej, jej strukturę organizacyjną, zasady funkcjonowania i organy, pozycję prawną i faktyczną kontrolowanego, a także przepisy dotyczące użycia środków przymusu, wywiadu skarbowego czy statusu pracowników i inspektorów.

Drugie wydanie obejmuje stan prawny na dzień 1 października 2013 r. i uwzględnia nowelizacje ustawy o kontroli skarbowej dokonane po ogłoszeniu tekstu jednolitego, w tym ustawą z dnia 2 marca 2012 r. o podatku od wydobycia niektórych kopalin. Autorzy komentarza są praktykami związanymi z sądownictwem administracyjnym i powszechnym oraz z aparatem skarbowym. Jako sędziowie, urzędnicy, radcy prawni, pracownicy naukowi na co dzień zajmują się problematyką kontroli skarbowej i postępowania kontrolnego, a także innymi zagadnieniami związanymi z wywiadem skarbowym.

Adresaci:
Książka przeznaczona jest zarówno dla kontrolowanych: przedsiębiorców i ich pełnomocników (doradców podatkowych, adwokatów i radców prawnych), jak i kontrolujących, czyli pracowników organów kontroli skarbowej, organów podatkowych i sądów.

Szczegóły towaru


, Oprawa: twarda , Format: B5 (176 x 250 mm) , 1076
Rodzaj: komentarz , Medium: pakiet
Dział: Prawo podatkowe, finanse i rachunkowość / Prawo podatkowe
Kod: KAM-1723;pakiet-el Miejsce wydania: Warszawa

Informacje biograficzne autorów