Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 31 produktów: [6/31]   poprzednie następne
Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska
Kod: VUS_grupa  Ilość w paczce: 100

Realizacja:
Cena podstawowa brutto: 0,00 zł.
Twoja cena brutto już od: 4 147,56 zł.

Opis:

Vademecum Urzednika Skarbowego jest publikacja elektroniczna prezentujaca w przyjazny dla Uzytkownika sposób informacje z dziedziny prawa podatkowego i rachunkowosci.

Zawartość programu:

Analizy konkretnych zagadnień z dziedziny prawa podatkowego, rachunkowości finansowej i budżetowej oraz prawa pracy, a także finansów publicznych. Analiza to zbiór tematycznie dobranych:

 • przepisów prawnych,
 • orzeczeni sadowych,
 • wyjaśnień organów skarbowych,
 • komentarzy napisanych przez specjalistów,
 • pytań i odpowiedzi.
Są to materiały, dzięki którym Użytkownik rozwiąże wszelkie problemy praktyczne związane z zagadnieniem będącym przedmiotem analizy.

Polskie pełne prawodawstwo wydane i obowiązujące w okresie ostatnich 5 lat.
Wszystkie akty prawne wraz z wersjami czasowymi opublikowane w Dzienniku Ustaw i Monitorze Polskim na przestrzeni ostatnich 5 lat oraz wydane wcześniej, które przestały obowiązywać w ciągu ostatnich 5 lat. Niezależnie od analizowanej sprawy zawsze znajdziesz odpowiednie przepisy.

Orzecznictwo sadowe
Najbogatsza w Polsce komercyjna baza orzeczeń sadowych w sprawach podatkowych i z zakresu prawa pracy, wydanych przez TK, SN, NSA i WSA, jak również ponad 1000 orzeczeń TS UE. Pełne teksty orzeczen wraz z uzasadnieniami oraz tezy wyroków wydanych przez sady w ciągu ostatniego tygodnia.

Komentarze praktyczne
Na bieżąco aktualizowane, praktyczne komentarze napisane przez najlepszych specjalistów z dziedziny prawa podatkowego, rachunkowości finansowej i budżetowej oraz prawa pracy, a także finansów publicznych. Publikacje te zawierają rozwiązania najbardziej skomplikowanych problemów podatkowych i rachunkowych. Użytkownicy serwisu maja dostęp do rozwiązań i instrukcji postępowania gotowych do zastosowania w codziennej pracy.

Wyjaśnienia izb i urzędów skarbowych, regionalnych izb obrachunkowych oraz Ministerstwa Finansów.
Pisma urzędowe zaprezentowane jako: pełna baza z możliwością szybkiego wyszukiwania, dokumenty powiązane tematycznie z konkretnymi zagadnieniami, np. problemami podatkowymi.

Stale powiększana baza pytań użytkowników i odpowiedzi specjalistów.
Na bieżąco aktualizowane odpowiedzi na pytania z zakresu prawa podatkowego, rachunkowości finansowej i budżetowej, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy oraz finansów publicznych. Łatwe i intuicyjne wyszukiwanie gwarantuje szybkie znalezienie zagadnień interesujących Użytkownika.

Wzory dokumentów
Gotowe wzory
 • pism,
 • umów,
 • deklaracji,
 • formularzy podatkowych w wersji:

 • - do przejrzenia (plik PDF),
  - do wypełnienia (plik DOC),
  - do obliczen (plik XLS).
 • Formularze GUS, ZUS, KRS i wiele innych.
Stawki, wskaźniki i kalkulatory.
Baza aktualnych wskaźników i stawek z zakresu prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy, oraz zestaw praktycznych kalkulatorów (odsetek ustawowych, odsetek od zaległości podatkowych, walutowy, wartości celnej, wynagrodzeń, "kilometrówka").

Klasyfikacje środków trwałych, PKD, PKWiU, PKOB, CPV jak również zestawienie pozycji PKWiU ze stawkami VAT.

Bazy teleadresowe izb i urzędów skarbowych, oddziałów ZUS, sadów, prokuratur i jednostek samorządu terytorialnego.

Możliwość zadawać pytania specjalistom. Opracowana przez eksperta odpowiedz otrzymuje w terminie od 2 do 7 dni roboczych. Udzielone odpowiedzi (wraz z informacja o stanie prawnym) znajdują się w serwisie i są na bieżąco aktualizowane.

Szczegóły towaru