Przeglądaj produkty -> wyniku wyszukiwania
Znaleziono 31 produktów: [5/31]   poprzednie następne


Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych - program dla nowych Klientów (licencja jednostanowiskowa)

Dostęp roczny.

Specjalna promocja!
Zamawiając dostęp do programu możesz wybrać atrakcyjny prezent: ekspres do kawy lub torbę na laptopa.

więcej


Wydawnictwo:  Wolters Kluwer Polska
Kod: SPPIUS_grupa  Ilość w paczce: 100

Realizacja:
Cena podstawowa brutto: 0,00 zł.
Twoja cena brutto już od: 2 405,88 zł.

Opis:

Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych to nowoczesna publikacja na którą składa się szereg informacji.

Odpowiedzi na pytania. Opracowaną przez eksperta odpowiedź Użytkownik otrzymuje w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych. Udzielone odpowiedzi (wraz z informacja o stanie prawnym) znajdują się w Serwisie i są na bieżąco aktualizowane.

Polskie pełne prawodawstwo wydane i obowiązujące w okresie ostatnich 5 lat. Wszystkie akty prawne wraz z wersjami czasowymi opublikowane w Dzienniku Ustaw i Monitorze Polskim na przestrzeni ostatnich lat.

Akty prawne. Prawie 2000 ujednoliconych tekstów aktów prawnych z zakresu:

 • prawa pracy,
 • ubezpieczeń społecznych,
 • ochrony danych osobowych
 • oraz prawa Unii Europejskiej.
Łatwe wyszukiwanie dzięki wyróżnieniom wszelkich zmian w przepisach i możliwości wyszukiwania treści aktu prawnego na wybrany dzień.

Komentarze specjalistów. Na bieżąco aktualizowane, praktyczne komentarze. Zawierają one wskazówki i rozwiązania najbardziej skomplikowanych problemów kadrowo-płacowych poparte konkretnymi przykładami. Użytkownicy Serwisu mają dostęp do rozwiązań i instrukcji postępowania gotowych do zastosowania w codziennej pracy.

Orzecznictwo. Baza ponad 10.000 orzeczeń sądowych w sprawach podatkowych i z zakresu prawa pracy, wydanych przez TK, SN, NSA i WSA jak również orzeczenia ETS. Pełne teksty orzeczeń wraz z uzasadnieniami.

Pisma urzędowe. Wszystkie istotne dla pracodawców pisma takich instytucji jak: Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej, PiP, ZUS, KRUS, PFRON. Prezentowane jako pełna baza z możliwością szybkiego wyszukiwania, dokumenty są powiązane tematycznie z konkretnymi zagadnieniami.

Regularnie uzupełniania i aktualizowana baza pytań Użytkowników i odpowiedzi Specjalistów. Ponad 10.000 odpowiedzi na pytania z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Łatwe i intuicyjne wyszukiwanie gwarantuje znalezienie interesujących Użytkownika zagadnień.

Wzory dokumentów. Ponad 1000 gotowych wzorów: pism, umów, deklaracji i formularzy w wersji:
 • do przejrzenia (plik PDF),
 • do wypełnienia (plik DOC),
 • do obliczeń (plik XLS).
Stawki, wskaźniki i kalkulatory. Baza zawsze aktualnych danych z zakresu ubezpieczeń społecznych i prawa pracy oraz zestaw praktycznych kalkulatorów (kalkulatory wynagrodzeń, umów-zleceń, wymiaru urlopu, podróży służbowych i inne).

Klasyfikacje m.in. PKD, klasyfikacja zawodów i specjalności.

Bazy teleadresowe urzędów pracy oraz oddziałów ZUS i PiP, sądów pracy, agencji doradztwa personalnego i inne - wykaz siedzib i terytorialnych zasięgów działania.

Analizy problemów prawnych. Ponad 700 analiz konkretnych zagadnień z dziedziny prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych w postaci zebranych dokumentów (komentarzy, wzorów dokumentów, przepisów prawnych, orzeczeń, pism urzędowych), stanowiących materiały, w oparciu o które rozwiążesz wszelkie problemy praktyczne związane z danym zagadnieniem będącym przedmiotem analizy.

Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych oferujemy w czterech wersjach

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, przygotowaliśmy cztery warianty Serwisu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych:
 • Pytania i Odpowiedzi - to publikacja dla wszystkich poszukujących szybkich, jasnych i konkretnych odpowiedzi na pytania kadrowe. Zawiera kilkanaście tysięcy aktualnych odpowiedzi na pytania naszych klientów;
 • Silver - to narzędzia i wiedza, jak realizować procesy kadrowe. Pomaga rozwiązywać codzienne problemy związane ze stosowaniem prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Liczne artykuły, orzeczenia, pisma urzędowe i wzory dokumentów pozwolą na usprawnienie procesów kadrowych w Państwa firmie. Serwis jest narzędziem, z którego korzystać mogą zarówno duże jak i małe przedsiębiorstwa;
 • Gold - to publikacja gwarantująca szybki i niezawodny dostęp do informacji o zmianach obowiązujących przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i pomocy społecznej. Praktyczne analizy tematów kadrowych rozwiążą problem każdego działu personalnego. Pełny dostęp do pism urzędowych i orzecznictwa pozwoli na śledzenie aktualnych stanowisk organów państwowych w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Wersja Gold wzbogacona jest o funkcję zadawania pytań prawnych - każdy klient zadając pytanie naszym ekspertom ma zagwarantowaną odpowiedź. Serwis przeznaczony jest dla każdego działu kadrowego, który potrzebuje aktualnej wiedzy i interpretacji na temat wszelkich procesów kadrowych. Serwis jest narzędziem, z którego korzystać mogą zarówno duże jak i małe przedsiębiorstwa;
 • Prestige - to publikacja gwarantująca szybki i niezawodny dostęp do informacji o zmianach obowiązujących przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i pomocy społecznej. Praktyczne analizy tematów kadrowych rozwiążą problem każdego działu personalnego. Pełny dostęp do pism urzędowych i orzecznictwa pozwoli na śledzenie aktualnych stanowisk organów państwowych - każdy klient zadając pytanie naszym ekspertom ma zagwarantowaną odpowiedź. Serwis przeznaczony jest dla każdego działu kadrowego, który potrzebuje aktualnej wiedzy i interpretacji na temat wszelkich procesów kadrowych. Serwis jest narzędziem, z którego korzystać mogą zarówno duże jak i małe przedsiębiorstwa. Wersja Prestige poza funkcją zadawania pytań jest wzbogacona o pełne prawodawstwo z pięciu ostatnich lat.

Szczegóły towaru